Ročenka 2020

Největší vynálezy a inovace roku 2020

Koronavirus se pro rok 2020 stal jedním z hlavních hnacích motorů pro nové technologie. Tlak na rychlost inovací a rozvoje v komunikaci, zdravotnictví, cestování a další odvětví byl tak mnohem výraznější než v předchozích letech. Nemůžeme ale říct, že by se technologické novinky týkaly jen covidu-19. Například nové využití 5G sítě je skvělým příkladem, který ovlivní budoucnost nás všech. Na videu se podívejte na sestřih těch největších technologických událostí roku 2020.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ročenka 2020

Důležité Události

Krátká zpráva

Do Česka zavítal tchajwanský ministr, Čína protestuje

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) se ve středu setkal s tchajwanským ministrem Josephem Wu. Jednali o obchodní spolupráci a o kybernetické bezpečnosti. Setkání kritizovala Čína. "Podstata a vlivy takového jednání jsou neblahé. Čínská strana to silně odsuzuje a vyjadřuje rozhodný nesouhlas a učiní legitimní a nezbytné kroky," uvedla v prohlášení čínská ambasáda.

Krátká zpráva

Policie prověřuje lidi okolo prezidenta Zemana

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřuje lidi z okolí prezidenta Miloše Zemana, zda se nedopustili neposkytnutí pomoci a padělání a přisvojení pravomoci úřední osoby. Informaci přinesl portál Aktuálně.cz.

Píše se na Deník.cz