Zahraničí

Další přešlap Meghan. Po smrti Philipa je prý připravená odpouštět

Další přešlap Meghan. Po smrti Philipa je prý připravená odpouštět
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan přidala královské rodině další důvod, proč ji nikdy nevzít na milost. Monarchie drží osmidenní smutek za prince Philipa, manžela královny Alžběty II. A nejenom, že někdejší americká herečka nebude na pohřbu, ale navíc se úmrtí chotě vladařky podle britských médií snaží využít ve svůj prospěch.

Celé ostrovní království je už několikátým dnem na nohou. Smrt prince Philipa zarmoutila úplně každého příznivce královské rodiny. A zatímco Británie truchlí, Meghan Markleová je prý připravená odpustit rodině příkoří, o kterých mluvila v třaskavém rozhovoru s Oprah Winfreyovou.

Informoval o tom portál Mirror. "Meghan prohlásila, že ji teď zajímá jenom podpora Harryho. Rozhodnutí, jestli se zúčastní nebo nezúčastní Philipova pohřbu, prý nechala zcela na něm," řekl dobře informovaný zdroj.

Důvodem, proč Markelová zůstala za velkou louží, mělo přitom původně být její těhotenství. Lékaři ji prý cestování letadlem důrazně nedoporučili.

Související obsah

"Meghan si myslí, že během těchto těžkých časů by se měla rodina semknout, hodit svoje neshody za hlavu a vystupovat jednotně. Chce jim odpustit a jít dál," doplnil zdroj.

Na Meghan a Harryho se svalila lavina kritiky po zmíněném rozhovoru. Vévodkyně v něm kromě jiného osočila královskou rodinu s rasismu. Jeden z jejích členů se jí údajně ptal, jakou bude mít její syn Archie barvu pleti. Winfreyová uvedla, že nešlo o královnu ani Philipa.

Harry dorazil do Británie v neděli po poledni. Zatím zůstává v karaténě. Ta má podle vládních nařízení trvat 10 dní, pohřeb se ale koná už v neděli. Zákon ale na tyto mimořádné situace myslí a Harry se bude moct posledního rozloučení s dědečkem zúčastnit.

Šlechtic, manžel či vtipálek sršící energií. Tak se dal popsat princ Philip:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz