Krimi

Na hřišti remíza, v šatně prohra. Zloděj ze stadionu odnesl věci za statisíce

Pražští policisté od poloviny tohoto týdne pátrají po neznámém nenechavci, který ve středu během prvoligového fotbalového utkání vnikl do šaten, odkud si odnesl lup za statisíce. Vyšetřovatelé hledají také důležitého svědka.

"Od středy se zabýváme vloupáním do šaten jednoho z fotbalových klubů ve Vršovické ulici v Praze 10. Během fotbalového utkání se doposud neznámý pachatel vloupal do šatny hostujících hráčů, kde odcizil šperky a hotovost, čímž způsobil škodu v řádech několik set tisíc korun," informovala v sobotu policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Šlo o stadion Bohemians 1905, kde své síly poměřovali hráči pražské Sparty a Pardubic, které jej kvůli nevyhovujícímu vlastnímu stadionu využívají pro svoje domácí utkání. Zápas skončil remízou 2:2, Sparťany ale po návratu do šaten čekal šok.

Související obsah

"Policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět muž, který se v blízkosti šaten pohyboval. V tuto chvíli ho vnímáme jako důležitého svědka, který by nám mohl pomoc při objasnění tohoto případu. Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, obraťte se prosím na linku 158," doplnila Siřišťová.

Na závěr dodala, že dosud neznámému zloději hrozí v případě dopadení a odsouzení až pětiletý pobyt za mřížemi.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz