Krimi

Seznamovací akce v Praze měla skončit pobodáním! Muži hrozí 10 let

Sousedská seznamovací akce v pražských Vršovicích zaměstnala v sobotu v noci policisty i záchranáře. Šedesátiletý muž se totiž rozhodl razantně ukončit spor a nožem měl pobodat 54letého souseda. Podezřelému hrozí až 10 let vězení.

Událost se odehrála v sobotu kolem půl 10 v noci v jednom z domů v ulici Novgorodská v pražských Vršovicích. "Podle oznámení se tam stal jistý incident mezi muži,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.


Do domu se totiž přistěhoval nový nájemník a při grilování se chtěl seznámit s ostatními. S jedním sousedem se ale pohádal. Konflikt nakonec měl ukončit tak, že podle policistů zaútočil na dotyčného nožem. "Pobodanému muži policisté poskytli na chodbě domu první pomoc,“ doplnil Daněk.

Související obsah


Podle záchranářů byl však zraněný muž po celou dobu při vědomí. "Dotyčného jsme převezli do vinohradské nemocnice,“ upřesnila mluvčí záchranářů Jana Poštová.


Policisté podezřelého zadrželi v jeho bytě a odvezli na oddělení. "Případem, ve kterém sehrál značnou roli alkohol, se zabýváme pro těžké ublížení na zdraví,“ uzavřel Daněk. V případě prokázání viny hrozí muži až 10 let ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz