Domácí

Ministr kultury Zaorálek je v nemocnici. Zůstane tam několik dní

Ministr kultury Zaorálek je v nemocnici. Zůstane tam několik dní
Zdroj: TV Nova

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) skončil v nemocnici. Hospitalizován musel být kvůli vysokým teplotám a akutním zažívacím obtížím. V nemocnici zůstane minimálně přes víkend.

Lubomír Zaorálek byl ve čtvrtek pozdě v noci hospitalizován v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Důvodem byly vysoké teploty a akutní zažívací obtíže. 

"Tak dlouho mi nic nebylo, až to v době tolika virů bylo podezřelé. Ve středu přišla bída na kozáky. Začal jsem mít zimnice a posléze i horečky, na které moc netrpím. Nakonec jsem včera pozdě v noci skončil v nemocnici právě kvůli vysokým teplotám a akutním zažívacím obtížím," uvedl 64letý ministr kultury na twitteru. 

V nemocnici podle svých slov zůstane přes víkend. "Je mi už ale výrazně lépe a těším se, až budu brzo zase normálně fungovat. Mějte hezký víkend a dávejte na sebe všichni pozor," vzkázal Zaorálek z nemocnice.

Související obsah

Ministr už letos jednou málem v nemocnici skončil. V květnu měl dopravní nehodu na dálnici D1 ve směru na Brno. Ve služebním superbu seděl pouze on a jeho řidič. Oba z nehody vyvázli bez zranění.

Dopravní nehodu měl Zaorálek i v roce 2017 na Znojemsku. Poslechněte si, jak tehdy nehodu popsal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz