Domácí

Slováček si zase vyrazil s expřítelkyní. Prozradil, jak to mezi nimi opravdu je

Slováček si zase vyrazil s expřítelkyní. Prozradil, jak to mezi nimi opravdu je
Zdroj: Profimedia

Muzikant Felix Slováček zase všem zamotal hlavy. Na narozeninovou oslavu producenta Františka Janečka totiž navzdory veřejnému rozchodu dorazil po boku své bývalé přítelkyně, výtvarnice Lucie Gelemové. Redakce TN.cz zjišťovala, jak to tedy umělci spolu mají.

Na narozeninové oslavě producenta Františka Janečka se objevil mimo jiné i Felix Slováček. Hudebník svou přítomností navíc vzbudil velký rozruch – doprovázela ho totiž jeho expřítelkyně, malířka Lucie Gemelová. A to i přesto, že se dvojice v polovině května rozešla – údajně kvůli Slováčkově manželce Dádě Patrasové.

Redakce TN.cz proto kontaktovala přímo Felixe Slováčka. Ten uvedl, jak to teď mezi ním a jeho bývalou přítelkyní doopravdy je.

Související obsah

"Všechno je tak, jak jsme to už uvedli dřív. Nadále zůstáváme přáteli," objasnil Slováček a zároveň vyvrátil spekulace o tom, že by se k sobě s Gelemovou zase vrátili.

S o 40 let mladší výtvarnicí sice muzikant pořád má hezký vztah, ale je prý už jen na přátelské rovině. Bok po boku je ale ještě nejspíš uvidíme. Podle Slováčka totiž na některé akce plánují jít spolu.

tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz