Zajímavosti

Veronika Žilková: Vychovávat hodně dětí je dřina, často vzpomínám na Tele Tele

Oblíbená Herečka Veronika Žilková byla v úterý hostem pořadu TALK! na TNLIVE, tentokrát promluvila mimo jiné o svém manželství a rodině. Ve vzpomínkách se ale vrátila také ke své bohaté herecké kariéře a populárnímu Tele Tele.

Herečka Veronika Žilková má za sebou bohatou profesní kariéru. Před kameru se poprvé postavila už v osmnácti letech a od té doby ji mohou televizní diváci vídat na svých obrazovkách pravidelně, ať už ve filmech nebo seriálech. Divákům TV Nova se do paměti vryla nejvíce rolí ztřeštěné rosničky v pořadu Tele Tele. 

Na natáčení pořadu ráda vzpomíná i sama Veronika. "Vždy, když přijdu na Novu, tak jsem taková dojatá. My jsme tady byli hrozně velká parta a měli jsme se strašně rádi. Vzpomínám na to jako na krásné období," svěřila se herečka.

Související obsah

​Veronika Žilková je známá tím, že má velkou rodinu. Může se pyšnit šesti dětmi a dokonce si i dvě osvojila. "Já jsem vždycky chtěla mít hodně velkou partu, takže jsem si jí porodila," přiznala se smíchem herečka. Zároveň ale dodala, že výchova takového počtu dětí dokáže být i pořádná dřina.

Herečka dlouhé roky tvoří manželský pár s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým. Společně žili také nějakou dobu v rámci jeho práce v Izraeli a Veronika prozradila, jestli věří v manželství na celý život.

"Věřím na něj, ale ne se mnou. Já věřím a doufám, že jsem lepší herečka, kuchařka a matka než manželka. Myslím, že jsem stejně dobrá manželka jako řidička," práskla na sebe Žilková.

Jan Houška, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz