Zajímavosti

Vítěz SuperStar překvapil. Adam Pavlovčin si mění jméno

Zatím asi nikdy v historii české SuperStar si některý z výherců nevytvořil umělecký pseudonym. Jejich jméno bývá totiž už v tu chvíli spojeno s titulem SuperStar, a tak je úmysl Adama Pavlovčina vytvořit si pseudonym v řadě vítězů ojedinělý a nečekaný.

Od vítězství Adama Pavlovčina v Česko Slovenské SuperStar neuplynul ani měsíc a zpěvák už má hotové nové písničky. "Začal jsem pracovat na autorském albu a písničkách. Jsem nadšený z výsledku. Už jsme stihli dokončit dva singly a další dva jsou rozpracované," pochlubil se v pořadu TALK! Pavlovčin.

První singl vyjde pak rovnou i s jeho novým uměleckým pseudonymem. "Aby to nebylo matoucí, zůstanou u písničky na začátku obě dvě jména. Adam Pavlovčin zůstanu v osobním životě a někdo jiný budu na pódiu," vysvětluje zpěvák.

Související obsah

​Pavlovčin zvolil oproti ostatním výhercům SuperStar netradiční postup. Zatím nikdo z vítězů SuperStar se svého jména nezřekl, protože je už fanoušci znali pod jejich jmény. "Své umělecké jméno mám v hlavě už tři roky, ale zatím ho neřeknu," drží jméno Pavlovčin zatím v tajnosti. 

Jeho působení v pěvecké soutěži ovlivnilo i studium v Londýně. "Tam jsem se formoval. Odmalička jsem tancoval, chodil na dramatický kroužek a zpíval. Pak jsem si říkal, že dělám všechno, ale nic pořádně. Proto jsem odjel do Londýna, kde jsem studoval zpěv a psaní písní," popsal Pavlovčin.

Související obsah

​Zpěvák byl největším favoritem soutěže už podle Leoše Mareše. "Zůstaňte sami sebou, protože se to vyplatí," prohlásil po slavnostním vyhlášení. V prosincovém finále porazil soupeřku Elizabeth Kopeckou. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz