Zajímavosti

Začíná nový čínský rok. Podle astrologie přinese vodní Tygr velké věci

Začíná nový čínský rok. Podle astrologie přinese vodní Tygr velké věci
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

V úterý začíná nový čínský rok, kterému bude vládnout vodní Tygr až do 23. ledna 2023. Rok Tygra následuje po roce kovového Buvola a v roce 2023 vodní Tygr předá žezlo vodnímu Zajíci.

Rok 2022 pod vedením vodního Tygra bude podle astroložky Hany Černé o aktivitě, činech a dynamičnosti. "Čeká nás pokrok, ale nesmíme se nechat odradit při prvních neúspěších. Můžeme očekávat společenské změny, politické zvraty, demonstrace i odstoupení politiků," přibližuje Hana Černá.

Podle ní budou lidé odvážnější. "Lidé se budou umět ozvat a hlavně jednat. Díky intuici Tygra budete předvídat, a můžete tak předcházet některým krizovým situacím. Rok přeje vědě a výzkumům i změnám. Tento rok můžete něco změnit," doporučuje astroložka.

Související obsah

Navíc vodní element přidá lidem na empatii. "Budete umět druhým lépe pomoct. Zesílí vaše sociální cítění a budete více projevovat emoce. Takže dávejte pozor na hádky, výbuchy emocí, žárlivost a vyřčená slova, jichž byste mohli litovat. Budete si však umět naslouchat," doplňuje Černá. Podle ní ale ne všechny navázané vztahy v tomto roce budou trvalé.

Nechte si udělat osobní horoskop na míru!

​Podle astroložky se nejlépe bude dařit jedincům narozeným v roce Draka, Koně, Prasete a Psa. Opatrná musí být Opice a Had.

Práce a peníze

Pro profesi má být rok Tygra velmi úspěšný. "Objeví se nové příležitosti a možnosti. S nadšením a energicky se do nich pusťte a nic neodkládejte. Je to rok vhodný pro posun na novou pozici, pro začátek podnikání, obnovení či rozšíření podnikání," myslí si Černá.

Související obsah

​Podle ní tento rok bude odměněna hlavně aktivita. Lenost by mohla uškodit. "Rok je také vhodný ke studiu, vzdělávání, zkouškám a různým kurzům. Můžete toho hodně získat a bude to potřeba hlavně pro následující roky, kde se vše zúročí," nastiňuje astroložka.

Ve financích podle ní musí být lidé letos opatrní a nemají neriskovat. "Jde sice často o zvýšení příjmů, ale je potřeba stabilizovat situaci. Je tu i možná ztráta peněz riskantním jednáním," myslí si Černá.

Zdraví

Ve zdravotních záležitostech dávejte hlavně pozor na stres a možné psychosomatické nemoci, které může způsobit. "Ohrožené jsou ledviny, krk, játra a žlučník. Je třeba dbát na dostatečně pitný režim, hlavně přírodní vodu, bylinkové čaje a také si dát pozor na prochladnutí," radí Černá.

Ale oproti tomu je letos podle ní možnost lepšího vyléčení. Tělo má prý lépe reagovat. "Jen je potřeba nic nezanedbat a musíte co nejdříve zdravotní problémy řešit a chodit na preventivní kontroly," doporučuje.

Ve znamení Tygra se narodili lidé v letech: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022.

Ve spoustě zemí po celém světě vypukly oslavy čínského nového roku. Podívejte se na reportáž TV Nova: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz