Zajímavosti

Vítěz SuperStar před těžkou výzvou: Zájem o něj má mnoho mužů

Adam Pavlovčin zazářil v poslední řadě pěvecké soutěže SuperStar, kde mnoho lidí zaujal svou výraznou image. V rozhovoru pro Život ve hvězdách přiznal, že se kolem něj nyní motá více mužů, přesto na vztah nemá čas. Navíc prý teď srdce zlomit nepotřebuje.

Adam Pavlovčin má po výhře v Česko Slovenské SuperStar spoustu práce. Nezahálí a ve svém studiu, kde učí zpěv, připravuje i svou novou hudbu, chystá i album. Jak sám přiznává, skládání hudby je pro něj terapií.

"Já jsem s ní pomáhal sám sobě. Vždycky jsem se vypsal ze zlomeného srdíčka. Vždy tam uložím kousek ze své zkušenosti a kousek ze sebe. A potom si v tom mohou lidi najít svůj příběh a může jim to pomoct dál. Říkám tomu taková medicína pro mě, a když se podaří, tak je to medicína i pro někoho dalšího," popisuje vítěz SuperStar.

Související obsah

​Po zklamání v lásce se mu lépe skládají písně. "Jeden vztah nedopadl a já jsem byl fakt hodně zamilovaný. Ale díky tomu jsem zjistil, že mi asi jde zpěv. Napsal jsem song a vložil to do něj. Šlo také o to, dokázat tomu druhému, že jsem pro něj dost dobrý a napíšu o tom píseň... o tom svém zlomeném srdíčku," vzpomíná zpěvák.

Adam se netají tím, že ho přitahují muži. Nikdo aktuálně ale po jeho boku není. "Nemám moc času na sebe a ani na své blízké. Dávám si větší pozor, když se na mě najednou začalo lepit více lidí. Přiznám se, že je tam teď více chlapců, kteří mají zájem," překvapil Pavlovčin.

Související obsah

​Jenže nyní nemá čas prý ani na sebe, natož na nějaký vztah. "Vidím to tak, že budu chvilku sám. A když dojde inspirace... ale já si myslím, že mám stále z čeho čerpat, takže nepotřebuji si teď na sílu lámat srdíčko," uzavírá toto téma s nadsázkou vítěz SuperStar.

Jak můžete vidět v reportáži Života ve hvězdách, některé výrazy říká Adam anglicky, někdy dokonce celé věty. "Já s tím mám strašný problém, s těmi anglicismy. První autorské album bude v angličtině a potom bych chtěl určitě brzy i něco slovenského," plánuje Pavlovčin.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz