Co nás čeká

Horoskop na úterý 21. června: S chutí se pusťte do důležitých věcí

Horoskop na úterý 21. června: S chutí se pusťte do důležitých věcí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce dnes vstupuje do Raka a doporučuje, abyste se nejvíce soustředili na přátelský kolektiv a spolupráci. I ochranný vliv hvězd slibuje hodně štěstí. Dejte si ale pozor na přehnané utrácení, místo toho se raději uskromněte.

Beran

Vlivem letního slunovratu máte dnes velmi vhodnou konstelaci pro podepisování úředních dokumentů, smluv nebo přijímání nových zaměstnanců. I ochranný vliv hvězd slibuje hodně štěstí do vašeho konání. Nenechávejte tedy důležité záležitosti na později.

Býk    

Podaří se vám udělat dojem na důležitou osobu. Máte totiž v záloze velmi silné zbraně, a to svůj inteligentní humor a neuvěřitelnou pohotovost. Díky nim umíte zapůsobit i na ty nejméně přístupné lidi. Važte si svých schopností a nebojte se je využít.

Blíženci          

Milostná schůzka se zrovna nevyvede, máte totiž o svém budoucím partnerovi naprosto odlišnou představu. I tak si ale celkem hezky popovídáte a dozvíte se něco nového. Rozhodně neházejte flintu do žita a rozhlížejte se dál. Kdo nehledá, nenajde.

Rak    

Konečně si s určitými lidmi vyjasníte nedávný spor, který vám značně kazil náladu. To, že všichni vyložíte karty na stůl, vám pomůže pochopit, kde se vlastně stala chyba, a tak se podobných nedorozumění v budoucnu vyvarovat. Chybami se člověk učí.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Slunce vstupující do znamení Raka dnes poukáže na vaši bezednou velkorysost. Díky tomu, že nikoho nehodnotíte a neodsuzujete, se vám ostatní velmi rádi svěřují. Ovšem musíte mít zrovna svoji laskavou náladu. Nevždy projevujete velkomyslnost.

Panna 

Žárlivost vám nedá spát. Měli byste se však ovládat. Vašeho partnera by neustálé podezřívání a nedůvěra mohly velmi rychle odradit. Nikdo nestojí o scény. Pokud jste opravdu ve vztahu nejistí, snažte se s partnerem promluvit a rozebrat problémy.

Váhy  

Podstatně se vám ztenčí úspory. Dejte si proto pozor na přehnané utrácení. Místo toho se raději uskromněte. I když vás šetření může zpočátku otravovat, v budoucnu ho oceníte. Budete mít peníze na opravdu důležité investice a vyhnete se půjčkám.

Štír     

Konečně vám to v milostném životě klape tak, jak jste si vždycky představovali. Všechno je v pořádku a s partnerem si rozumíte jak po stránce názorové, tak sexuální. V důsledku jste tedy velmi spokojení, což je znát i ve vašem pracovním odhodlání.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Slunce dnes vstupuje do Raka a doporučuje, abyste se nejvíce soustředili na přátelský kolektiv a spolupráci. Máte pro přátelství velmi příznivé období. Neměli byste zanedbávat ani umělecké činnosti ve formě koníčků nebo jako součást vaší výdělečné činnosti.

Kozoroh         

V novém vztahu konečně uvidíte budoucnost a naději na šťastný a spokojený život. Poprvé máte totiž pocit, že si s partnerem naprosto rozumíte. A vaše představa budoucnosti je také stejná. Snažte se, aby se tato představa vyplnila. Máte velkou naději.

Vodnář          

Slunce, které se dnes přesune do Raka, ve vás probudí cit pro spravedlnost a zastanete se slabších. Zasloužíte si pochvalu za takto nezištné chování, ovšem největší odměnou vám bude dobrý pocit. V okolí si díky tomuto odvážnému jednání získáte uctivý respekt.

Ryby  

Máte dnes opět výborný den na expanzi svých obchodů nebo výrobků do zahraničí. Nenechte se tedy zmást opatrností svých kolegů, kteří by raději vsadili na jistotu, a zariskujte. Jste totiž pod ochranou letního slunovratu, který vám opravdu přeje prosperitu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz