Zahraničí

Tříletá holčička si v parku chtěla pohladit kočku. Málem ji to stálo život

Tříletá holčička si v parku chtěla pohladit kočku. Málem ji to stálo život
Malá Evie musela po kousnutí na operaci Zdroj: Profimedia

Obyčejná procházka v parku málem obrátila tříleté Evie život naruby. Holčička si chtěla pohladit kočku, která chodila okolo a vrněla. Když se k ní dívenka naklonila, kočka zaútočila a zakousla se dítěti do ruky. To skončilo v nemocnici a muselo podstoupit operaci.

Tříletá Evie vyrazila v britském městě Yate se svou maminkou Steph na procházku do parku. Když holčička uviděla vrnící kočku, která se pohybovala okolo nich, rozhodla se, že ji pohladí. To se však zvířeti najednou znelíbilo a zakouslo se dívence do ruky.

"Evie křičela a snažila se kočku setřást, než konečně povolila. Držela si ruku a byly vidět stopy po kousnutí. Nevypadalo to tak vážně, ale chtěla jsem, aby se na to podívali doktoři," řekla pro The Sun Steph. S hlubokými ranami se tedy se svou dcerou vydala do nemocnice, kde byly ošklivé rány ošetřeny.

Související obsah

Vše se zdálo v pořádku, dokud se Evie nevzbudila s křikem. Dívčina teplota se vyšplhala na 40,8 stupně Celsia, směřovala tedy znovu do nemocnice.

Tam se zjistilo, že je rána infikovaná a u dívky se rozvíjela sepse. "Její ruka byla kvůli sepsi jasně červená, bylo to velmi, velmi děsivé," svěřila se deníku The Mirror Steph.

Související obsah

Musela tedy podstoupit dvě operace. Po nich se pět dní v nemocnici zotavovala, než se mohla vrátit zpět domů za svými sourozenci. Steph teď před chováním divokých koček varuje další rodiče. "I když se zdají být roztomilé a chlupaté, možná si dvakrát rozmyslete, jestli k nim necháte své děti přiblížit," zakončila matka.

Kočka na kole prozkoumávala Londýn:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz