Zpravodajství

VIDEO: Policisté v Brně šlapou na plyn, nahání zfetované řidiče

VIDEO: Policisté v Brně šlapou na plyn, nahání zfetované řidiče

V Brně došlo v noci k další honičce. Recidivista pod vlivem drog tam šílenou jízdou autem ohrožoval ostatní řidiče. Zběsilá jízda a snaha vytlačit policisty ze silnice trvala půl hodiny. Auta jela až dvě stě kilometrů v hodině. Nebezpečného řidiče nakonec zastavil až výstřel do pneumatiky.

Zdroj: TV Nova

Policistům Jiřímu Sedlákovi a Antonínu Budínkovi neřeknou po noci jejich kolegové jinak než borci z Kobry 11. Oba policisté totiž předvedli akci, za kterou by se nestyděli ani kaskadéři z Kobry 11.

Řidič za volantem musí být úplně šílený nebo pod vlivem drog. Když se dostane na dálnici, málem prošlápne plynovým pedálem podlahu ve snaze ujet svým pronásledovatelům.

Je neuvěřitelné, že starý renault je vůbec schopen dosáhnout takové rychlosti. Houkající kolona se řítí po dálnici směrem na Břeclav. Řidič, který vidí, že policistům nemá šanci ujet, se rozhoduje k poslednímu zoufalému kroku.

V ten okamžik policistům došla trpělivost a na nebezpečného řidiče vytáhli pistole.

Na začátku října tohoto roku totiž po stejném voze střílel i policista z Brna - venkova. Řidič se ho totiž při běžné kontrole pokusil přejet. Na svém kontě má teď kromě starších kriminálních deliktů i obvinění z útoku na veřejného činitele.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz