Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.6. 2017 08:58
zabíjel nebo ne?

Kramný nevinen?! Rozbor odhalil další zásadní chyby v posudku

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
Zdroj: TV Nova
Petr Kramný u soudu

Je Petr Kramný nevinnou obětí justičního selhání?! Spolek Šalamoun upozornil na další údajné pochybení v případu odsouzeného vraha Petra Kramného. Je jím znalecký posudek z elektrotechniky, který podle Šalamounu obsahuje zásadní nesrovnalosti ve prospěch Kramného.

Spolek na podporu nezávislé justice Šalamoun napadl další z pilířů obžaloby a následných rozsudků nad Petrem Kramným. Je jím posudek znalce z oboru elektrotechniky, který se vyjadřoval ke způsobu smrti Moniky a Kláry Kramných a orientační nákres pokoje, kde mělo dojít ke dvojnásobné vraždě.

 

Znalcem z oboru elektrotechniky byl profesor Karel Sokanský. "Tento znalec je autorem závěru, že Petr Kramný mohl zavraždit svoji manželku a dceru, a to buď jednopólovým nebo dvoupólovým dotykem. Tento závěr tohoto znalce se opakuje ve všech výrokových částech všech rozsudků. Až sem slyším skřípání zubů odborníků v oboru, jak lze jednopólovým dotykem na dřevěné posteli, která má běžnou matraci bez pružin a je postavena na kachlíkové podlaze, možno zabít dva lidi jednou ranou a dokonce najedou," napadá místopředseda spolku Šalamoun Václav Peričevič.

 

 

Spolek se snaží v už uzavřeném a pravomocně odsouzeném případu Petra Kramného dosáhnout znovuotevření kauzy. Kramný je podle spolku nevinný. Šalamoun napadá údajné nesrovnalosti v materiálech k procesu, v důkazech, ze kterých vycházel soud i v odůvodnění rozsudku.

 

Jedním z takových materiálů byl i “Orientační nákres pokoje 6443". Ten podle Šalamounu nesedí. "Pominu drobnost, že poněkud nesouhlasí číslo pokoje (správně 6343 - pozn. redakce) a není zřejmé, který pokoj (...)policejní důstojník maloval. Nákres pokoje je zrcadlově otočen oproti pokoji 6343, kde se stala tragédie rodiny Kramných. V prvním případě zrcadlově otočí obrázky srdce Moniky a Kláry Kramných s lajdáckou výmluvou, že vložili sklíčka do mikroskopu obráceně a nyní obráceně načrtnou nákres pokoje," stěžuje si Peričevič.

 

 

"Těchto drobností si žádný ze soudců ani nevšimnul, a to včetně soudu Nejvyššího. Tento stav jednoznačně vypovídá o kvalitě práce těchto soudců, mediální poptávky a totálního selhání justice v trestní věci Petra Kramného. S veškerou vážností, ve světle všech nových skutečností, soudům dosud neznámých, je nutno konstatovat, že další a daleko šokující zjištění budou následovat," slíbil místopředseda spolku Peričevič.

 

Šalamoun už koncem května upozornil na to, že egyptský patolog Walid Mohamad Nagi vyloučil, že by těla nesla známky zásahu elektřinou a trvá na svém závěru o otravě. Více si můžete přečíst zde: Zásadní zpráva pro Kramného! Egyptská pitva vyloučila elektřinu.

 

S teorií o otravě přišel také pracovník Ústavu patologické fyziologie Lékařské fakulty v Plzni Václav Žalud. Podle něj mohl Moniku a Klárku zabít toxický jed tetrodotoxin. Obsahují ho ryby druhu čtverzubců, které jsou známy pod japonským jménem fugu a žijí i v Rudém moři u egyptského pobřeží. Patří k delikatesám, ale jejich příprava je složitá, protože v orgánech a krvi ryby koluje tento silný neurotoxin. Více o teorii otravy Kramných touto rybou, si přečtěte zde: Petr Kramný možná nezabíjel. Odborník přišel s novou teorií!

 

Reportáž TV Nova:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.6. | 08:30 aruall
28
Jestliže jsou v uzavřené místnosti 3 lidi a 2 zemrou, pak nemusím byt Colombo, ...
7.6. | 12:27 jhena
-19
Jusa123- ono je jedno kde ležely jestli na posteli, nebo na zemi, V BYTOVĚM ...
10.6. | 05:58 Jusa123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby jsi o Jan.a předešlém článku nevěděla a reagovala jsi na můj komentář,tak jsi špatně četla.Napsala jsem:z jakým rozborem přijdou šalamouni dnes,že je Kramný nevinný a země se otáčí?Když jsem četla tvé hodnocení na nicky,věděla jsem že je to hlavně kvůli mě a přijdu na řadu,nespletla jsem se.
9.6. | 21:28 ruzovelozisko
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa123 o žádné Janičce a předešlém článku nic nevím- reagoval jsem na TVŮJ komentář k TOMUTO článku- podle čeho jsem měl poznat, že jsi někde něco obšlehla a použila tady? Mohu snad za to, že nejsi schopna vlastní myšlenky? :D :D :D
8.6. | 12:23 domby
8
Náhlasit nevhodný komentář
Tirp, obrázek se otočí, číslo se opraví....ale ty dvě už neožijou, pokud chápeš trochu důležitost jevů, nepruď s maličkostma jako trapní Šalamouni, co se chtějí zviditelnit - musí hodně žvanit jako všechny ostatní neziskovky, které žádají o dotace
8.6. | 12:13 tirpits
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Domby V to článku vyše se piše že fotky pokoje a rozvodove skřiňky podle ktereho to Sokansky řešil nejsou vúbec fotky pokoje a rozvaděče Kramných a fotila je nějaka ženská . To toaleťak na kredencu je proti tomu naprostá nula .
8.6. | 11:59 Jusa123
9
Náhlasit nevhodný komentář
...dočkala toho svého vytouženého přání a to je prestiž a zviditelnění,zatím to vypadá opačně že po ní ani pes neštěkne.
8.6. | 11:57 Jusa123
9
Náhlasit nevhodný komentář
Na diskusi přesto bylo ještě dost diskutujících kteří psali že Kajínek měl shnít v base.A co teprve Kramný když mu nevěří skoro všichni až na pár jedinců?To je jen boj Rejže a šalamounů o prachy a o něho jim vůbec nejde,prostě jen cítí že by to mohlo vyjít a oni by byli v balíku a Rejži by se ...
8.6. | 11:53 Jusa123
10
Náhlasit nevhodný komentář
zaco.,je tolik důkazů kterými se usvědčil Kramný sám,jen o nich chtít vědět.Že se odsuzuje i nepřímými důkazy není nic zvláštního a byl jimi odsouzen i nejznámější vrah Kajínek a i když se nad tím pozastavovalo mnohem víc veřejnosti jak u vraha Kramného,přesto seděl 23 let než dostal milost.
8.6. | 11:50 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
....ale dr, který je hned u recepce jen kvůli Klárky stejně nezavolal. Je mi jasné, že celá nahrávka je jen camouflage a věřit jeho výpovědi může akorát ta hrstka hlupáků tady.
8.6. | 11:49 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
Dombku v té 1.nahrávce cca od 15:20 se usvědčil sám http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/cernakronika/utajena-zpoved-kramneho-takhle-popsal-smrt-moniky-a-klarky-pad-dnu-pote-audio.html Říká, že M chtěla volat dr, ale nedovolala se a krátce poté on jde na recepci pro vodu,....
8.6. | 11:44 tirpits
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Domby: to jsou pičoviny o toaletním papapiře