Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.2. 2016 16:30
to snad ne

FUJ! Iva koupila v Albertu kuře! Bylo plné odporné hmoty! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Slečna Iva poslala do redakce TN.cz video kuřete, které koupila v Albertu. Podle etikety mělo být bez drobů. Když ho rozbalila, nestačila se divit, co si domů přinesla.

"Koupili jsme kuře z Alberta, které je do 11.2. 2016. Pěkně teda smrdí a po rozbalení jsme tam našli tohleto. A aby to nebylo málo, tak tohle jsme nařízli, abychom zjistili, co se tam děje a tohle je součástí toho kuřete, celý tenhleten vnitřek. Je to součástí té kůže, takže asi takhle," popisuje šílený zážitek čtenářka Iva, která video vystavila na svou stránku na Facebooku.

 

Reakce komentujících na sebe nenechaly dlouho čekat. "To je kentus!! Už se nedivím, proč lidi maso ve vakuu otevírají a čichají k němu po zaplacení za kasou...!" napsala pod video jedna z komentujících. "To si děláš p*del. Já bych jim to šla vrátit i bez lístku. Hovada. My kupujeme kuře a maso jedině u řezníka," přidává další. "Fuj, úplně se mi zvedl žaludek!" zní další komentář.

 

14

GALERIE: Kuře z Alberta plné hnusné hmoty a vnitřností

Zdroj: TN.cz

Odporné kuře koupila Iva v Albertu - 3

Hodnocení:

 

A není se co divit, v kuřeti jsou opravdu věci, které tam nepatří. "Normálně kupuji jedině u řezníka, ale ten měl zavřeno a proto můj muž šel a koupil jej v Albertu v Táboře. Po natočení jsem ho vyhodila, smrdělo jako bolavá noha. Reklamovat jsem nebyla, jelikož partner vyhodil lístek a mě se nechtělo bez lístku na prodejně dohadovat," popisuje Iva, proč zakoupili kuře v Albertu.

 

Vzhledem k tomu, že Iva má na Facebooku stránku o zdravém životním stylu a cvičení, video vidělo poměrně dost lidí a dostalo se až k očím zástupce společnosti Albert, kde bylo zakoupeno. A ten okamžitě reagoval a Ivu kontaktoval. "Dobrý den, moc se omlouváme za kvalitu masa. Můžete nám prosím dát vědět do zpráv, kde jste kuře zakoupila, abychom mohli dále řešit s dodavatelem. Děkuji." Iva samozřejmě odpověděla, že maso bylo zakoupené v prodejně Albert v Táboře. "Nebylo to poprvé, kvalita masa, myslím baleného, je hrůza," reagovala Iva a zástupci společnosti napsali ještě jednou.

 

 

"Děkujeme za upřesnění prodejny. Rádi budeme záležitost řešit i s oddělením kvality. Nedaří se nám ale přes video spouštěné na Facebooku vyčíst údaje z etikety, zejména veterinární ovál. Proto prosíme, pokud by to bylo možné, abyste nám zaslala video soubor na náš email. Děkujeme." I ten Iva společnosti zaslala a dočkala se ještě jedné odpovědi. "Můžete se s etiketou dostavit na infokoutek prodejny, kde s vámi personál vyřeší reklamaci i bez dokladu o zaplacení. Zároveň zde pro vás bude nechystána kompenzace za způsobené nepříjemnosti. Ještě jednou se omlouváme," napsal zástupci společnosti Ahold.

 

Společnost Ahold portál TN.cz kontaktovala ještě s vyjádřením dodavatele, které tímto zveřejňujeme v celém znění: 

Vyjádření k reklamaci výrobku kuře bez drobů
Po obdržení zákaznické stížnosti a videa jsme prověřili dotištěné údaje na etiketě výrobku. Jedná se o kuře bez drobů, které bylo poráženo a baleno v provozovně Vodňany CZ 921 ES dne 5.2.2016.

Z videa, které zákaznice umístila na facebook, jsme identifikovali, že se zřejmě jedná o část jícnu, dýchací trubice a zbytek krmiva ve voleti.

Kuchání kuřat probíhá automaticky na kuchacím automatu s následnou mezioperační kontrolou dočištění tělní dutiny.

Mezioperační kontrola každého kusu je prováděna odpovědnými pracovníky výroby ihned po vykuchání a poté před ručním uložením kuřat na tácek.

Z výše uvedených důvodů se domníváme, že došlo k hrubému porušení technologické kázně pracovníků, kteří neprovedli důkladnou mezioperační kontrolu a tento kus kuřete okamžitě nevyřadili.

S touto stížností jsme okamžitě seznámili odpovědné pracovníky výroby a provedeme jejich proškolení na důkladnou mezioperační kontrolu, včetně finančních postihů a personálních změn.

Jan Čemus
Manažer pro klíčové zákazníky

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Další úžasný pitbull: Podívejte se, jak si hraje s kuřátky

Divné, divné, divné. Podívejte se na snímky Japonce, který se stal kuřetem

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.2. | 11:22 alois223
28
Je to sice hnus. Ale Albert se k tomu postavil čelem a problém vyřešil. Píšete ...
11.2. | 12:56 pichav
-11
BABISUV MOZECEK !!!! NOVINKA Z KURETE !!!! ALE PANI TO MUZE BYT JEDNO !!!! ON ...
12.2. | 05:47 adnachiel
11
Náhlasit nevhodný komentář
Inu, stane se. Obchodník za to nemůže a v tomto případě se Albert zachoval kulantně. Kéž by se takto chovali všichni.
11.2. | 19:16 stupurak10
7
Náhlasit nevhodný komentář
pichav-všichni tady víme že mozeček nemáš ty !
11.2. | 17:10 deka1989
6
Náhlasit nevhodný komentář
u reznika se mi povedlo koupit zkazene maso
11.2. | 17:04 deka1989
6
Náhlasit nevhodný komentář
jaj vnitrosti resite tak se chybicka vloudila obchod za to nemuze.reste dulezitejsi veci ja si zbozi poradne vybiram a jeste nic takoveho se mi nikdy nic nestalo.
11.2. | 16:39 tonny44
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Do Albertu může jít kupovat maso pouze sebevrah. Maso jedině od soukromého řezníka!!!
11.2. | 14:51 Lucie
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem si chtěla koupit v neděli mléko v Albertě a podívám se a zespodu bylo žluté tak jsem se podívala na další a to samé všechny byly zespodu žluté a smrděly jak zkažené vejce tak jsem to pak řekla pokladní a ta na mě no né fakt to není možný.Tak nevím jestli si ještě něco koupím v Albertě.
11.2. | 13:47 Oldřich Schejbal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Příště si paní jistě nakoupí u řezníka....
11.2. | 12:56 pichav
-11
Náhlasit nevhodný komentář
BABISUV MOZECEK !!!! NOVINKA Z KURETE !!!! ALE PANI TO MUZE BYT JEDNO !!!! ON MOZECEK S CIBULKOU USMAZENY JE MOC TAKY DOBRY !!!! JA TO NEUMIM A NEZNAM PRESNE !!!! ALE ZENSKY OD PLOTNY JISTE PORADI !!!!
11.2. | 12:26 Juraj Seman
6
Náhlasit nevhodný komentář
Dovolím si na adresu albertu také napsat pár zkušeností. U nás v Brně,Kohoutovicích máme tyto prodejny dvě. A bohužel s kuřecím masem mají problémy obě. Z deseti nákupů osm skončilo v koši... Proto zde již kuře nekupuji. Navíc mají poměrně často namíchané prošlé zboží s čerstvým. Většinou potraviny.
11.2. | 12:11 brta
6
Náhlasit nevhodný komentář
2 000 000,- pokuta ,splatnost hned jinajk zavření všech obchodu......rychle řešení