Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2015 10:20
to je síla

Norové v televizi učili malé děti, jak mají masturbovat

Moderátorka Line Jansrud
Zdroj: YouTube.com

Norsko a tamější kultura se opět probírají ve světových médiích. Moderátorka Line Jansrudová totiž v televizi malé děti učila, jak mají souložit a masturbovat.

Moderátorka televize NRK vzala umělý penis, olejem promazala umělou vaginu a začala dětem ukazovat, jak se souloží a jak se masturbuje.
 

"Začíná se pomalu, ale potom se může zrychlit. Aby to bylo fakt super, vagina musí být mokrá," vyprávěla do kamery Line Jansrudová. 
 

Pořád Puberta běží na veřejnoprávním kanále NRK, který si dokonce Norové povinně platí. Poplatek za toto vysílání vyjde každého občana Norska na téměř 9 tisíc korun, píše deník Aha! Pořad je určen pro děti od 8 do 12 let.
 

Samotná moderátorka tvrdí, že jí na strkání umělého penisu do vagíny nepřišlo nic divného. "Podvedli bychom naše publikum, kdybychom téma jako je sex a masturbace vynechali," uvedla Jansrudová.
 


 

Rodiče malých Norů proti pořadu nic nenamítají. Snaží se neprotestovat a zbytečně na sebe neupozorňovat. V zemi totiž působí mocná sociální organizace Barnevernet, která posuzuje, co je normální a co se norským zvyklostem vymyká. Mastrubace v televizi je zřejmě v pohodě - více ZDE

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Bizarní japonská televizní soutěž. Jak muži zpívají při orgasmu?

Také vy můžete být závislí na masturbaci! Jak se dá tomuto pornoprokletí vyhnout?

Masturbace léčí! S ším vším umí pomoci?

Když dítě začne masturbovat! Zakazovat, trestat, nebo nechat být?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.5. | 10:59 novatn
98
pořad je určen pro děti od 8 - 12 let---mé dceři bude 8 let ted v květnu a ...
14.5. | 20:22 Lukáš Hostinský
-19
Norove jsou pokrokovym statem. Vy vsichni co tu kritizujete zapominate asi na ...
22.6. | 20:41 Milan Vlach
0
Náhlasit nevhodný komentář
Děláte, jako kdyby to bylo něco hrozného, ale aspoň se ty děti něco naučí. Neznamená to přeci, že hned po skončení pořadu půjdou znásilnit někoho...
30.5. | 20:17 Petr Randus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Snad se takové pořady dostanou i do naší televize, zatím se tu děti učí vraždit, krást, jezdit bez dopravních předpisů a podobně.
15.5. | 15:00 lada48
14
Náhlasit nevhodný komentář
Nory jsem měl vždy za kultivovaný inteligentní národ. Dnes se chovají tak, že je lze bez problémů srovnat s nácky a oni jsou tak omezení, že jim to nedochází! Je mi jich líto.
15.5. | 11:30 Tibor Sivak
3
Náhlasit nevhodný komentář
norove to jsou spiny matkam z inych statu odebiraji zdrave děti nebo vědi ře jejich děti se rodi debilni a tak skouřej spinavima intrikama odebirat matkam novorozenata , děti uš učej sprostarnam jsou to smejdi intrikařsky
15.5. | 10:14 janickavcelicka
21
Náhlasit nevhodný komentář
tak hlavně, že zabavěj dítě hluché matce, ale tohle je podle nich v pořádku. něco shnilého je v království norském.
15.5. | 06:22 zacotomame
9
Náhlasit nevhodný komentář
Aby to bylo fakt super, musí být vagina mokrá.....Pak uvšem nechápu, proč je Line Jansrudová zcela suchá. Asi to nebude fakt super.
15.5. | 01:58 slivovicka
32
Náhlasit nevhodný komentář
Mám syna 9 let a dosud si myslí, že penis je jen na čurání. A doufám, že to tak ještě několik let zůstane.
14.5. | 23:38 lup3
12
Náhlasit nevhodný komentář
Ta je vošklivá, že jí než masturbace asi nic nezbývá. Ale tam se brzy stmívá a po tmě je každá kráva černá, tak má ještě šanci
14.5. | 23:12 kalifjiri
33
Náhlasit nevhodný komentář
Možná by bylo pro celou Evropu dobře, kdyby se celá vlna současných přivandrovalců přesměrovala do norska, jiné státy by zaplevelili, jim by mohli pomoci oživit jejich zdegenerovaný genofond, aby se nemuseli uchylovat k praktice unášení dětí příslušníkům jiných národností.
14.5. | 23:07 kalifjiri
21
Náhlasit nevhodný komentář
Norsko je ostudou Evropy, pokrokovostí myšelní bych je zařadil tak někam na blízký východ, asi to jejich zdegenerování, nebo spíš nevyvynutí bych přičítal dlouhým tmám a páření se mezi příbuznými.