Další vlna digitalizace zdravotnictví. Resort představil nové změny
Digitalizace českého zdravotnictví pokračuje. Od července příštího roku se dočkáme zavedení elektronické žádanky, později mají lékaři v digitální podobě vést i zdravotnickou dokumentaci pacientů nebo výsledky laboratorních vyšetření. Plánované změny ve středu představilo ministerstvo zdravotnictví.