Bratr prezidenta

Zemřel bratr Donalda Trumpa. "Byl můj nejlepší přítel," truchlí prezident

Donald Trump
Zdroj: Profimedia
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
16.8. 2020 7:14
Téma:

V sobotu večer zemřel mladší bratr prezidenta Spojených států Robert Trump. Podnikateli bylo 71 let. Donald Trump ho ještě v pátek stihl navštívit v newyorské nemocnici.

Robert Trump byl v poslední době několikrát hospitalizován a jeho vážný zdravotní stav potvrdil i sám americký prezident. Donald Trump svého bratra navštívil v pátek v nemocnici v New Yorku, jak jsme již informovali v tomto článku.

 

"S těžkým srdcem sdílím zprávu, že můj skvělý bratr Robert dnes večer zemřel poklidnou smrtí. Nebyl to jen můj bratr, byl to můj nejlepší přítel. Bude mi velmi chybět, ale znovu se shledáme. Jeho památka zůstane v mém srdci navždy živá. Roberte, miluji tě. Odpočívej v pokoji," uvedl prezident Trump v prohlášení.

 

 

Robert byl nejmladším ze tří bratrů Trumpových. Naživu je už pouze ten, který stojí v čele Spojených států. Donald s Robertem si byli dle informací zahraničních médií velmi blízcí, a to i potom, co se Donald Trump stal prezidentem USA.

 

 

Povahou byli prý rozdílní, oba však byli podnikatelé a věnovali se i realitním projektům. Roberta Trumpa posledních několik měsíců trápily zdravotní problémy a v červnu dokonce strávil několik dní i na jednotce intenzivní péče. Bral prý také léky na omezení srážlivosti krve.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz