inspektor v jižních čechách

Rodinný kemp Pohoda v Nuzicích získal stříbrnou medaili

Prázdninový inspektor tentokrát vyrazil do jižních Čech. Zastavil se v rodinném kempu Pohoda v Nuzicích. Jméno získal kemp po zásluze, díky pohodové atmosféře si vysloužil stříbrnou medaili.

Kemp leží na levém břehu Lužnice mezi městy Bechyně a Týn nad Vltavou. Obklopují ho lesy a kromě rodin s dětmi ho vyhledávají i rybáři. "Teď jsem chytil pěkného amura, tak zhruba kilo a půl šedesát centimetrů," chlubí se jeden rybářů.

 

Zabaví se tu ale každý, kdo chce vypadnout z městského ruchu a odpočinout si v přírodě. "Jezdíme sem o víkendech, když si potřebujeme odpočinout od toho blázince v Praze," vysvětlila Jana Venclová, která sem jezdí už pátou sezonu.

 

Lidé zde tráví čas u vody, kromě řeky je kousek i bazén. Když není pěkné počasí vyrazí do lesa na houby a borůvky. Zajímavým zpestřením je projížďka na koních. "Turisté často využívají naší nabídky svezení," řekl chovatelka koní Jitka Hudková.

 

Ale teď už přímo ke kempu. Nachází se zde 22 pětilůžkových chatek, 200 míst pro stany a 150 míst pro karavany, samozřejmě s možností připojit se k elektřině. "Za chatu pětilůžkovou patrovou i přízemní zaplatí 480 korun za noc," uvedla provozovatelka Liběna Řábková.

 

 

Dámské i pánské umývárny jsou čisté.Teplá voda teče celý den a je zadarmo. Čisté jsou i záchody, jen by jich mohlo být trochu víc.

 

Místní restaurace nabízí ranní, polední i večerní menu do 70 korun. A kdo chce, může u jídla sledovat svou oblíbenou stanici.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
anš tn.cz / TV Nova