šílené!

Viktorce (3) pes vykousnul oko. Pak ji vyhodili z KFC, že prý děsí zákazníky!

Dívku neopustili do fast foofu
Zdroj: facebook.com
Téma:

Malou Victoriu Wilcherovou z amerického státu Mississippi pokousali tři psi v obličeji. Když později chtěla jít do KFC na jídlo, nastal problém. Zaměstnanci fast foodu tvrdili, že její zranění děsí další zákazníky.

Malou Viktorku napadli a pokousali tři pitbullové, které vlastní děda holčičky. Děsivý útok ukončil až majitel psů pomocí zbraně, dva psy musel zastřelit, třetí pak sám odběhl. 
 

Viktorku převezli s velmi vážným zraněním do nemocnice. Přišla o pravé oko a měla nehybnou část obličeje, jak píše portál tvnoviny.sk
 

Viktorka prožila v bolestech celý měsíc. Když jí bylo lépe, přišla za ní na návštěvu babička a vzala ji ven na procházku. Cestou obě vymyslely, že si dají něco na zub v KFC. Tam nastal problém.
 

"Jednoduše řečeno nás vyhnali ven. Že prý vnučka děsí ostatní zákazníky," řekla pro Daily Mail babička. Rodina pak celou událost zveřejnila na facebooku s provokativní otázkou "Děsí vás tvář naší dcery?" a vedení KFC muselo jednat.
 


 

Nakonec se rodina dočkala omluvy. Vedení KFC uvedlo, že z nešťastného incidentu vyvodí důsledky. Že žádný zaměstnanec se nemůže chovat takto k zákazníkům. Zaměstnanec se logicky bránil, že nikomu nechutná jídlo, když se musí koukat na ošklivé zranění, ale nakonce byl vyhozen.
 

Co vy na to? Kdo je v právu? Diskutujte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNETĚ:

Feně se narodila dvě zelená štěňata. Podívejte se na úžasné fotky!

Hrdina týdne! Kočka zachránila dítě před agresivním psem 

Související témata:
sta TN.cz