MMA

Conor "The Notorious" McGregor má svůj bar na východu Slovenska

Conor "The Notorious" McGregor má svůj bar na východu Slovenska
Zdroj: Profimedia

Ikona UFC Conor „The Notorious“ McGregor se těší obrovské popularitě i přesto, že se v oktagonu objevil za poslední tři roky jen jednou. Důkazem toho je i slovenský majitel hospody, který po irském zápasníkovi MMA svůj podnik pojmenoval.

Mikuláš Gerenyi se rozhodl vzdát hold svému oblíbenému zápasníkovi a pojmenoval po něm svoji hospodu. "The Notorious" je otevřená půl roku. Nejen název, ale i dekorace vně restaurace odkazuje na bývalého šampióna UFC. Ten kdo by čekal typický Irish bar, je pořádně vedle. Hospůdka nabízí zahraniční i slovenskou kuchyni, pivo a McGregorovu whiskey.


Ovšem ortodoxního fanouška si všiml i sám Conor. Na svém Twitteru v úterý sdílel video o zmíněné hospůdce. Příspěvek s komentářem „Chutné“ tak poskytl více než 7,5 miliónům lidí po celém světě. Uvidí se, jestli McGregorovo promo přiláká davy strávníků do Čierné nad Tisou.

 

Čierná nad Tisou, je malé městečko na východu Slovenska, ale teď má světovou raritu. „Conor McGregor je králem UFC, jsem jeho obrovský fanoušek. To je důvod proč jsem svojí restauraci po něm pojmenoval,“ vysvětluje majitel.

Související obsah

Kromě podnikání v pohostinství má ještě další cíl. Rád by prodával McGregorovu whiskey i do České republiky a Maďarska. Destilát "Proper no. Twelve" začal bývalý UFC šampión prodávat v roce 2018, s cílem konkurovat značce Jameson.

Související obsah

„Nikdy jsem se Conorem nesetkal, ale v budoucnu se určitě potkáme, bez pochyby sem přijde,“ sdělil majitel ve videu. Těžko říct jestli se irský zápasník na Slovensku objeví. Momentálně se připravuje na svůj návrat do UFC, který by měl proběhnout začátkem příštího roku.

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události