Esport

Entropiq opět rozšířuje své řady, bude mít druhý tým pro oblíbenou hru

Entropiq opět rozšířuje své řady, bude mít druhý tým pro oblíbenou hru
Zdroj: entropiq.gg

Entropiq znovu přináší pozdvižení. Tým spjatý s pokerovým mágem Martinem Kabrhelem a fotbalovou legendou Vladimírem Šmicerem přivádí po mezinárodní soupisce ještě ryze českou sestavu pro Valorant.

Po klidnějších měsících Entropiq znovu nabírá nové týmy. Před týdnem do týmu zamířila pětice složená z dvou Poláků, dvou Rusů a jednoho Ukrajince, nyní tým přivádí další pětici střelců, tentokrát kompletně složenou z českých hráčů.

O týmu Ferrari Peek se na domácí Valorant scéně mluvilo prakticky neustále. Skupina hráčů se zkušenostmi z jiných stříleček, jako PUBG nebo CS:GO, dominovala na tuzemské Valorant scéně, vyhrávala turnaj za turnajem a pomalu se začínalo spekulovat, který tým po nich nakonec sáhne.

Nakonec se stal jejich novým domovem trochu překvapivě tým Entropiq, který tak bude mít dva týmy v jedné hře. mezitímco mezinárodní soupiska už na špičce Valorant scény funguje, nový tým pod názvem „Bravo“ na ni chce teprve proniknout. 

Sestava Entropiq Bravo:
 
Jan „elwzoy“ Pařízek
Ondřej „sT4mZ“ Gofroj
Lukáš „M1st1ck“ Kotalík
Tomáš „Tomkeejs“ Tomka
Jiří „oKKo“ Trojan
David „Davsa“ Halberštát (trenér)
 
„Společnost Riot Games je jedním z největších hráčů v herním průmyslu, proto pro nás bylo absolutní prioritou mít vlastní tým ve Valorantu. Nakonec to dopadlo tak, že máme týmy dva,” s úsměvem hlásí majitel týmu Martin Kabrhel. 
 
 
 
 
A zdá se, že nabírání nových týmů není u konce. V řadách Entropiq najdete aktuálně dvojici FIFA hráčů, trojici kartičkářů ve hře Hearthstone, tým v PUBG a dva týmy ve hře Valorant. Už delší dobu se Entropiq však netají ambicemi prorazit na Dota 2 scénu a aktuálně nejžhavějším tématem je nová soupiska pro Counter-Strike: Global Offensive. 
 
 
Tento tým bude ohlášen nejpozději do 23. srpna, kdy začíná Sazka eLEAGUE a Entropiq bude určitě její součástí. Vedení totiž odkoupilo místo v lize od týmu RAMS a využije ho pro svůj nový CS:GO tým, který však zatím oznámen nebyl. Podle spekulací by mělo jít o sestavu, která se aktuálně prezentuje pod jménem Projekt F a vede ji Michalem „Leckrem“ Kadlíčkem, který si na jaře zahrál jako profesionál v německé nejvyšší lize. 
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události