šerm

Konkurence raperům! Český vládce šermu natočil nový videoklip

Po úspěšném singlu "Víme oba", který produkoval DJ Wich, přichází šermíř Alex Choupenitch s dalším songem. Tentokrát příběh písně "Tak daleko" vypráví známé téma párů, které jsou šťastné, až když oba odloží svoje mobilní telefony. O kameru se postaral Jan Kříž.

Momentálně absolvuje plné tréninkové zatížení v Itálii se svým trenérem a už vyhlíží po téměř roce první závody. "Koncem března bych měl mít konečně závody, teším se moc," říká nadšeně.

Než odjel do Itálie, stihl Choupenitch nahrát a poslat do světa další hudební dílo.

"Kromě textu a zpěvu jsem si napsal i scénář a celý videoklip jsem si sám režíroval, jde určitě o můj největší hudební projekt," vypráví o svém novém songu nejlepší český šermíř.

Související obsah

Velmi povedený singl se dokonce už dostal mezi TOP 6 videoklipů týdne mezi takové hudebníky jako je Ben Cristovao. Celé dílo připravoval zhruba měsíc. "Zvuk dělal David Kop, který dělá s nejlepšími českými rapery," odhaluje Choupenitch, s kým na videoklipu spolupracoval.

"Prioritou je pro mě sport a tohle dělám jako svoje hobby, ale budu moc rád, když se to bude někomu líbit, a když se v tom někdo uvidí nebo se nad tím tématem zamyslí," říká o svých pocitech mistr šermu. "Doufám, že to udělá lidem radost," dodává na závěr.

 
Šermíř Alexander Choupenitch promluvil o novém videoklipu a svých sportovních plánech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události