LOH Tokio 2021

Vondroušové fandili v Jihlavě i Sokolově. Stříbro je skvělé, říkají

Česká tenistka Markéta Vondroušová překvapila tenisový svět svým nečekaným postupem do finále. Po cestě například zdolala světovou dvojku Naomi Ósakaovou. Ve finále jí fandili lidé z rodného Sokolova, duel sledovala i rodina na Vysočině.

Markéta Vondroušová ve finále strávila více než dvě a půl hodiny. S Belindou Bencicovou, která má slovenské předky, a dokonce slovensky umí, nakonec ale padla. Stříbro však bere všema deseti. 

"Napsala jsem jí, že předvedla neskutečný tenis a jsme na ni neskutečně pyšní. Je to fantastický úspěch," pronesla maminka Jindřiška Anderlová, které se dosti výrazně chvěl hlas. "Moc ji podporuji a jsem na ni pyšná," pronesla zase sestra Julie. 

Související obsah

Zápas se sledoval i v rodném Sokolově, kde na náměstí byla velkoplošná obrazovka a diváci se potkávali v centru západočeského města. Fanoušci ocenili krásnou atmosféru i výkon Markéty Vondroušové. 

"Stříbro je super a děkujeme Markétě za to. Je fakt dobrá," řekl jeden z fanoušků z města v karlovarském kraji. "Parádní hra a jsme na ni hrdí," říkali zase jiní. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.