Fotbal

Citizens se chtějí zbavit zkušeného obránce. Šetří na Kanea?

Citizens se chtějí zbavit zkušeného obránce. Šetří na Kanea?
Zdroj: Profimedia

Vedení Manchesteru City nebude bránit v odchodu svému obránci Aymericu Laportovi. Za toho ale vedení požaduje 60 milionů liber. A to zřejmě i z důvodu, aby si mohlo dovolit Harryho Kanea.

Laporte by měl opustit Citizens už před koncem letošního přestupového období. Zájem má údajně Real Madrid a Juventus. Jenže Manchester požaduje 60 milionů liber (téměř 1,8 miliardy korun).

Už dříve trenér Pep Guardiola přiznal, že umožní odchod třem až čtyřem hvězdám. Právě zisky z prodeje nespokojených hráčů by mohly přinést sumu, kterou pak City předloží Tottenhamu za Kanea. Hodnota anglického střelce je aktuálně kolem 150 milionů liber (4,4 miliardy korun). Jednou z hvězd, která by mohla odejít, je i Berbardo Silva.

Související obsah

Guardiola ale musí aktuálně řešit nepříjemné problémy. V prvním kole Premier League prohrál 0:1 právě s Tottenhamem a hlavně klíčový záložník Kevin De Bruyne není stoprocentně fit.

Stále ho trápí zraněný kotník, s kterým může jít dokonce na operaci. Španělský trenér už také připustil, že pokud Belgičan nebude úplně v pořádku, nepustí ho na reprezentační sraz.

Letos mohl Manchester City získat už první trofej. Ale Community Shield nakonec získal Leicester:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události