Tenis

Korda měl pozitivní test, trénink na pokoji skončil komickou nehodou

Korda měl pozitivní test, trénink na pokoji skončil komickou nehodou
Zdroj: profimedia.cz

První grandslam tenisové sezony Australian Open začíná už v pondělí 17. ledna. Trable ale řeší kromě Djokoviče i Sebastian Korda, který měl po příletu pozitivní test na koronavirus. Čas si tak krátí na hotelovém pokoji, kde trénuje. Na své sociální sítě umístil vtipné video.

Korda přistál v Adelaide a po příletu měl pozitivní test. Odebral se tedy do izolace a zůstává na hotelovém pokoji. Následně měl dva testy negativní, přesto musí být v karanténě.

"Respektuji všechny místní covidové protokoly a trénuji ve svém pokoji. Ale musím zapracovat na ovládání míče, doslova," napsal na svůj twitterový účet syn slavného českého tenisty Petra Kordy. Svůj příspěvek doplnil také vtipným videem.

Související obsah

​Na něm si pinká o zeď za svou postelí. Jeden z úderů mu ale příliš nevyšel, když se tenisák odrazil od stropu, následně od zdi a na závěr zasáhl 41. hráče světového žebříčku do intimních partií.

https://twitter.com/SebiKorda/status/1478902012821446659

Největším tématem Australian Open je ale Novak Djokovič, který je sice neočkovaný, ale dostal výjimku. Po příletu měl ovšem problém s vízy a momentálně mu hrozí deportace ze země:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události