Okradená

Nepoznáte ho? Grázl okradl v Praze na zastávce ženu (74)

Pražští policisté pátrají už měsíc po neznámém pachateli, který v Praze na tramvajové zastávce oloupil čtyřiasedmdesátiletou ženu. Lupič ženě vyrval kabelku. Přepadená skončila v péči lékařů. Kamera v bankomatu později zachytila muže, který se snažil vybrat peníze z karty okradené ženy.

K útoku došlo 24. února před třetí hodinou ránu na zastávce Na Veselí v Praze 4. "Zatím neznámý pachatel tam přepadl čtyřiasedmdesátiletou ženu, která jela do práce a čekala na tramvaj. Útočník na poškozenou zaútočil a začal se s ní přetahovat o její kabelku. To se mu po nějaké době povedlo a i s lupem z místa utekl," uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Přepadená žena byla při loupeži poraněná. Škodu, kterou jí pachatel způsobil, vyčíslili policisté na osm tisíc korun.

Jedno z mála vodítek, které policisté mají, jsou záběry z kamery umístěné v bankomatu. Zachycují neznámého muže, který se snažil vybrat peníze z karty, kterou měla okradená žena v kabelce.

Související obsah

Z videa je patrné, že muž si je dobře vědom, že se snaží vybrat peníze z ukradené karty. K bankomatu přistoupil v těsně utažené kapuci a po většinu doby se snaží zakrývat si obličej. Policisté přesto doufají, že jej na záběrech někdo pozná a ozve se na linku 158.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz