Rituály

Hrůzná realita: Tyto strašné rituály na ženách se stále provádí!

Hrůzná realita: Tyto strašné rituály na ženách se stále provádí!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Kruté rituály prováděné na ženách bohužel nejsou jen otázkou minulosti nebo chudého třetího světa. Zrůdné obřady na ženách se totiž bohužel praktikují i v současnosti. Někdy je jenom těžko k uvěření, co se ještě děje některým ženám. Máme pro vás přehled těch nejšílenějších z nich.

Broušení zubů šamanem

V kmeni Mentawaians na Sumatře ženy podstupují, aby byly pro své chotě atraktivnější, tzv. sekání nebo pilování zubů. Vše provádí místní šaman, který pomocí hrubého kotouče a kamene zuby sesekává a piluje. Dívky nedostávají žádné utišující léky, takže při celém procesu velmi trpí.


Ženská obřízka

Tento krutý rituál je stále ještě prováděn v Somálsku, Egyptě, Keni, Pákistánu a Indii. Ústavně je přitom tento proces zakázán. Ženám je brutálním způsobem bez použití anestetik odstraněn klitoris a vnější i vnitřní stydké pysky, aby si zachovaly panenství. Muž má o svatební noci dívku nožem tzv. “otevřít“, aby s ní mohl mít pohlavní styk.

Smrt za menstruaci

Kmen Uaupes v Brazílii své ženy během jejich menstruace vyvleče nahé na ulici a ubijí je do bezvědomí, nebo dokonce k smrti. Důvodem je snaha zjistit, zda jsou dívky již silnými ženami a pokud se probudí, mohou se vdávat.

Související obsah


Žehlení prsou

Tuto krutou praktiku provádějí matky svým dcerám pomocí lávových kamenů v Kamerunu a Nigérii. Matky přikládají svým dcerám na prsa lávové kameny a spalují jim prsní tkáň. Účelem je zabránit růstu prsou, aby dívky nelákaly mužskou pozornost a mohly se věnovat vzdělávání.

Tloustnutí

V Mauritánii jsou dívky nucené se přejídat, protože se věří, že tlusté nevěsty přinesou více štěstí do manželství. Mladé ženy musí sníst přibližně 16 000 kalorií každý den, aby byly připraveny na manželství.

ČTĚTE TAKÉ:

Nicole Kidmanová: Hollywood nese část viny na násilí proti ženám

Tohle si nenechte líbit! Chování, které byste neměla žádnému muži tolerovat

ODPORNÝ RITUÁL: Kvůli nesmyslné pověře týrali děti! Co jim to proboha udělali?

ten, TN.cz

K tématu Rituály

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz