Kancléř

Tragédie v rodině kancléře Mynáře! V 5. měsíci přišli o miminko

Tragédie v rodině kancléře Mynáře! V 5. měsíci přišli o miminko
Zdroj: Profimedia

Prezidentský kancléř Vratislav Mynář (50) přišel o dceru. Jeho žena, moderátorka Alex (35), v pátém měsíci těhotenství přišla o miminko.

Pro společenský magazín Sedmička se o tom rozpovídala sama Mynářová a smutnou zprávu potvrdila,"O miminko jsme přišli v pátém měsíci, byla to holčička," potvrdila Alex.

Kancléř se svou ženou vychovává tříletého syna Vráťu a na druhé dítě se moc těšil. O to víc, že na svět měla přijít holčička. Momentálně se prezidentský kancléř snaží naplno věnovat ženě a je jí v těchto těžkých chvílích největší oporou. Byl to právě Mynář, který tragickou zprávu sděloval rodině a nejbližšímu okruhu přátel s žádostí o respekt k dané situaci.

Kancléř s manželkou se pochlubili očekáváním druhého potomka před dvěma měsíci a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohly přijít v budoucnu komplikace.

 

Související obsah

Vratislav Mynář se poprvé více zviditelnil jako předseda Strany Práv Občanů - Zemanovci. Nebylo proto překvapením, když se v roce 2013 objevil po boku prezidenta Miloše Zemana na Hradě jako jeho kancléř. 

Asi nejvíc se zapsal do podvědomí veřejnosti Mynář svou kauzou s bezpečnostní prověrkou. Aby mohl v pozici kancléře k některým utajovaným dokumentům, musel jí projít. Zažádal si o ní hned po nástupu do funkce, ale zbytek potřebných materiálů dodal až o rok později a tím pádem prověrkou neprošel a dodnes se odvolává a soudí.

 

Související obsah

Se svou ženou Alex se brali v roce 2015 a tři měsíce po svatbě se manželům narodilo první dítě - syn Vráťa. Alex je známou moderátorkou, která po seznámení s Mynářem musela odejít z veřejnoprávní televize do soukromého sektoru, kde působí dodnes.

mk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz