Vražda

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!
Zdroj: Profimedia

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.

Dvacetiletý Myšadajev mladou ženu zmasakroval nožem, kladivem a tágem na biliár. Zaútočil, když byl opilý a ke všemu se přiznal. Policisté mrtvou mladou ženu objevili v bytě ve městě Saransk, které leží jihovýchodně od Moskvy.

Kriminalisté objevili na Alexandřině těle rány od kladiva a nože, tágo měla zabodnuté v zádech, píše britský Daily Mirror. Myšadajev přivolal policisty sám poté, co v bytě s mrtvolou strávil dva dny. Odtáhl ji do koupelny.

Policisté na místě našli pět prázdných lahví od vodky. V době vraždy měla být v bytě ještě kamarádka páru, která ovšem brutální vraždu prospala.

Související obsah

Soud mladíka poslal na dva měsíce do vazby, zatímco vyšetřování vraždy pokračuje. Přitom už útok z listopadu 2017 byl velmi brutální - opilý Myšadajev Alexandru nejprve praštil do obličeje a pak jí ukousl asi dva centimetry nosu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz