Vražda

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!
Zdroj: Profimedia

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.

Dvacetiletý Myšadajev mladou ženu zmasakroval nožem, kladivem a tágem na biliár. Zaútočil, když byl opilý a ke všemu se přiznal. Policisté mrtvou mladou ženu objevili v bytě ve městě Saransk, které leží jihovýchodně od Moskvy.

Kriminalisté objevili na Alexandřině těle rány od kladiva a nože, tágo měla zabodnuté v zádech, píše britský Daily Mirror. Myšadajev přivolal policisty sám poté, co v bytě s mrtvolou strávil dva dny. Odtáhl ji do koupelny.

Policisté na místě našli pět prázdných lahví od vodky. V době vraždy měla být v bytě ještě kamarádka páru, která ovšem brutální vraždu prospala.

Související obsah

Soud mladíka poslal na dva měsíce do vazby, zatímco vyšetřování vraždy pokračuje. Přitom už útok z listopadu 2017 byl velmi brutální - opilý Myšadajev Alexandru nejprve praštil do obličeje a pak jí ukousl asi dva centimetry nosu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz