Královna

Královna shání nového kuchaře! Láká na tučný plat i život v paláci

Královna shání nového kuchaře! Láká na tučný plat i život v paláci
Zdroj: Profimedia

Britská královna Alžběta II. hledá do Buckinghamského paláce nového kuchaře. Čeká na vás měsíční plat přes 50 tisíc korun a další výhody, mezi které patří i možnost bydlet přímo v sídle královské rodiny.

Umíte vařit a milujete Londýn? Pak je tahle pracovní nabídka přímo pro vás. Královna Alžběta II. totiž hledá talentovaného nového kuchaře, aby se připojil k současnému týmu a vymýšlel "různorodá jídla". Informuje o tom portál Daily Mirror.

Nejen že budete pracovat pro královskou rodinu, ale také budete moci bydlet přímo v Buckinghamském paláci. Za to všechno si navíc přijdete na pěkné peníze - roční plat činí 22 tisíc liber, což je v přepočtu asi 620 tisíc korun.

Pokud o nabídce uvažujete, měli byste mít zkušenosti s vařením v prémiových restauracích, případně v luxusním cateringu. Nejdůležitější je ale podle inzerátu nadšení a chuť se učit. Zároveň jsou vyžadovány komunikační schopnosti, dodržování termínů a zaměření na detail.

Související obsah

Nový kuchař bude pracovat především v Londýně, může se ale stát, že bude vyžadován v jiném královském sídle. Mezi další benefity patří 33 dní dovolené, 15procentní příspěvek na důchod a placená jídla. Královská rodina také podporuje další vzdělávání a zdokonalování.

Termín pro přihlášení a poslání životopisu je 28. července ve 23:55, což v Česku znamená 29. července necelou hodinu po půlnoci. "Budete připravovat menu na různé akce a rozvíjet vaše dovednosti, což vám pomůže k dalšímu kroku ve vaší kariéře, pracovat s kvalitními surovinami a po boku zkušených kolegů," píše se v inzerátu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz