Domácí

Policisté objevili v noci v baru 20 lidí, někteří se snažili schovat. VIDEO

Pražští policisté krátce po sobotní půlnoci objevili v baru na Smíchově dvě desítky bavících se lidí, několik dalších se pokusilo z místa zmizet zadním vchodem a ukrývali se ve vedlejším domě. Majiteli podniku, který byl na místě také, hrozí nyní postih.

"Oznámení o tom, že v baru ve Zborovské ulici jsou lidé, jsme přijali asi patnáct minut po půlnoci. Ve chvíli, kdy kolegové přijeli na místo, právě zadním vchodem do ulici Vodní odcházelo sedm lidí, kteří se následně schovávali ve vedlejším domě," popsala pro TN.cz v neděli ráno policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Dodala, že podnik na frekventované ulici na Smíchově byl v době příjezdu hlídek normálně otevřený, aby se muži zákona dostali dovnitř, stačilo jim vzít za kliku.

"V baru policisté objevili 20 návštěvníků a majitele podniku. Všechny ztotožnili a majitele oznámili správnímu orgánu. Návštěvníci proti tomu, že porušují nařízení, nijak neprotestovali a místo posléze opustili," doplnila Kropáčová.

Související obsah

Dodala, že v poslední době jsou podobné zásahy velmi vzácné, strážci zákona podle ní spíše vyjíždějí prověřovat oznámení o soukromých večírcích v bytech.

"Například minulou středu jsme zasahovali v Rubešově ulici, kde v jednom bytě slavilo narozeniny 23 cizinců," přiblížila jiný nedávný noční výjezd policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz