Vaříme s Romanem

Vaříme s Romanem: Recept proti kocovině, který zvládnete za 15 minut

Vaříme s Romanem: Recept proti kocovině, který zvládnete za 15 minut
Zdroj: Nova.cz

V páteční Snídani s Novou klasicky vařil MasterChef Roman Staša. Tentokrát připravil jeden ze svých receptů z nové kuchařky. A není to úplně tradiční pokrm. Jak na hranolky s tvarůžkovým krémem?

Pravidelné páteční vaření Romana Staši ve Snídani s Novou přinese divákům občas tradiční a občas netradiční recepty. Tentokrát se jednalo spíše o méně běžný recept. MasterChef totiž před kamerami připravoval hranolky s tvarůžkovým krémem. Celý recept najdete zde.

Podle Romana je tento pokrm ideální na kocovinu. "Podstatné je, že je to velmi jednoduché. Ráno se vzbudíš, máš kocoura jako blázen, jdeš to udělat, za 15 minut máš super jídlo a je líp," nastínil Roman průběh rána po společensky náročném večeru.

Související obsah

Roman tvrdí, že jeho hranolky zvládnou diváci TV Nova do patnácti minut. "Do vody namočíme brambory před smažením, aby tam nebyl škrob. Nemusíte se bát je namočit, nezměknou a nebude z toho žádná kejda," popisuje kuchař. Jak správně na hranolky podle MasterChefa se dozvíte ve videu zde.

Roman divákům také ukázal, jak připravit krém ze smetany a tvarůžků. Do něj se zamíchal i salát z libečku, hladkolisté petržele a chilli papriček. Na to, jak udělat lahodný krém ze smetany, se podívejte ve videu

Související obsah

Tento recept je navíc z jeho nové kuchařky s názvem Matla, která má vítěze MasterChefa charakterizovat. Kniha vás provede pokrmy spolu s příběhem Romana Staši. "Není to jen obyčejná kuchařka, je to můj životní příběh. Ke každému období svého života jsem přidal pár receptů," vysvětlil Roman.

Celou Snídani s Novou můžete najít na videoportálu VOYO. A pokud se chcete inspirovat i ostatními Romanovými jídly ze Snídaně, najdete je na Nova Plus.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz