Domácí

Fiala, Jurečka, Pekarová Adamová: Podívejte se na projev lídrů vítězné koalice

Ve volbách vítězí koalice SPOLU. Její lídr Petr Fiala na tiskové konferenci oslavoval především naději na změnu. Vládní koalici chce poskládat s Piráty a Starosty.

Na tiskové konferenci vítěze voleb do Poslanecké sněmovny se slavila především naděje na změnu. "Toto je změna, vy jste změna, my jsme změna," oslavoval lídr koalice SPOLU Petr Fiala.

"Tyto volby jsou vítězstvím slušné a hodnotové politiky," tvrdí kandidát na premiéra vítězné koalice. "Koalice SPOLU si je vědoma důvěry, kterou jsme dostali, přijímáme ji s pokorou," řekl Fiala.

Související obsah

"Všichni lidé budou znovu hrdí na to, jak se dělá v Česku politika," slíbil. Fiala poděkoval i předsedovi KDU-ČSL Mariánovi Jurečkovi a předsedkyni TOP 09 Markétě Pekarové Adamové. Fiala zároveň potvrdil, že příští vládu hodlají sestavit s koalicí Pirátů a Starostů.

"Změna není blízko, změna už je tady. Tahle země bude mít konečně slušného premiéra," řekla na tiskové konferenci Pekarová Adamová. "Z kampaně si odnášíme velké množství podnětů. Budeme dělat politiku pro celou zemi. Budeme spolu dělat lepší Českou republiku," oslavoval Jurečka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz