Zajímavosti

Návrat Tele Tele, rozvod i rozchod! Emotivní zpověď Richarda Genzera

Populární bavič, herec a bývalý tanečník Richard Genzer byl hostem úterního pořadu TALK! na TN Live. Prozradil, co si myslí o návratu Tele Tele, a navíc řekl, že s jeho manželkou, s níž už 10 let nežije, konečně začalo rozvodové řízení.

Richard Genzer sám neví, kde se v něm bavičství vzalo. V rodině to nemá, ale zkrátka to prý nějak přišlo, jak život plynul. "Mě bavilo tancování a nikdy jsem neměl ambice, že bych byl nějaký bavič. Nebo nedejbože herec. Pak se to nějak zlomilo," nastínil Genzer.

"Geňa" se proslavil v kultovním pořadu TV Nova Tele Tele, kde účinkoval mimo jiné po boku Michala Suchánka či Veroniky Žilkové. "To bylo skvělé, já to úplně miluju. Mohli jsme dělat, co jsme chtěli. Mohli jsme kohokoliv urážet nebo si ho nějak dobírat. Dneska by to nešlo, každý hned žaluje, nemůžeme o někom říct, že je takový a makový," zavzpomínal Genzer.

Související obsah

​"My jsme tehdy říkali nějaká sprostá slova, dneska je říkají v Parlamentu, takže už není co parodovat. To, co by šlo, tak by žalovali, jinak se ti politici také parodují sami. Ta doba byla jiná a dneska už jsou ty internety, tak je to už jiné. Přemýšleli jsme s Michalem o tom, že bychom to ještě zkusili, ale pak jsme říkali, že dneska to prostě nejde," naznačil.

Prý jednou by to třeba mohli zkusit, se Suchánkem mají totiž nějaké věci v záloze. "Ale já myslím, že už by to nebylo dobré, ta doba je už jiná a taková sprostší i v mluvě. Před těmi lety ta sprostá mluva byla zjevení," zmínil.

Související obsah

​Genzer prozradil také, jak to má nyní se vztahy. Linda Finková s Genzerem netvoří pár už přes deset let, přesto jsou stále manželé. "Teďka už jsme v rozvodovém řízení a jsme v klidu a pohodě. Máme spolu děti, ona má přítele, já tam chodím k bazénu," popsal bavič.

Poslední vztah Genzera byl s Pavlou Kalinovou, s níž se minulý rok rozešli, poté se k sobě vrátili. A nyní "Geňa" prozradil, že vztah opět ukončili. "Současná partnerka už není. Pro lidi je to těžké, žít s někým slavným. Ztrácejí nějakou anonymitu a klid," popsal Genzer s tím, že nechce osobní věci víc dávat do pléna. A zavtipkoval na konec: "Už jsem starý, já už to dožiju se svou matkou."

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz