Zelený týden

VÝZVA: Zapojte se do Zeleného týdne s TV Nova. Jak na to?

Zapojte se spolu s televizí Nova pomocí zajímavých výzev do Zeleného týdne, který se koná až do soboty 10. června. Pokud je budete sdílet s hashtagem, můžou se dostat až do televizního vysílání.

Cílem Zeleného týdne je mimo jiné i inspirovat diváky a veřejnost k jednání ve prospěch udržitelnosti, a to prostřednictvím nejen vysílání ve Snídani, ve Víkendu, v reportážích v Televizních novinách, na zpravodajském webu TN.cz, ale i na Voyo.

Dejte nám vědět, že jste se zapojili do následujících výzev. Sdílejte fotku na sociální sítě a přidejte hashtag #novazelenytyden. Vaše fotky se pak mohou dostat například do vysílání Snídaně.

V úterý se s námi můžete podělit o tipy a triky na recyklaci oblečení. Vytřiďte si třeba šatník a dejte vědět, jak jste s ním naložili.

Související obsah

​Ve středu oceníme jakýkoliv nápad na šetření energií. Máte solární panely? Nebo tipy, jak sbírat dešťovou vodu? A zkoušeli jste šetřit vodu kratším sprchováním? Zkuste například méně svítit nebo šetřit vodou. 

Ve čtvrtek vás vyzýváme, abyste nechali doma auto. Jeďte do práce na kole nebo třeba MHD. 

V pátek vyrazte do parku, do lesa, kamkoliv do okolí, kde můžete vysbírat odpadky. Ukažte, kolik se vám jich podařilo vysbírat.

V sobotu s námi sdílejte tipy, kam vyrazit do přírody s dětmi nebo i bez nich.

Výzva na Zelený týden | Zdroj: TV Nova
TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz