Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.4. 2017 09:42
pátrání po dívce

Rodina ztracené Míši hledá pomoc v Rusku. Najdou ji tam?!

Ztracená Michaela
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Míša Muzikářová je více než čtvrt roku nezvěstná. Vyšetřovatelé nemají ani mnoho stop, které by vedly k jejímu nalezení. Neúspěšné pátrání vede nešťastné příbuzné k nejrůznějším krokům. Nyní zkouší oslovit populární ruskou reality show, ve které soutěží senzibilové.

"Moc vás prosím, jak je možné se spojit se Soubojem senzibilů? 11. ledna se mi ztratila v České republice neteř, 13 let. Stále po ní nejsou žádné stopy. Prosím, pomozte," uvedla příbuzná na stránkách televizního pořadu. 

Reklama

Zpráva na Facebooku pro senzibily
Zdroj: facebook

 

Soutěž Souboj senzibilů je považována za jeden z nejúspěšnějších zábavných programů v Rusku, který trvá už 17. sezónu. Do show se hlásí léčitelé, šamani, mágové a věštci - všichni ti, kteří se označují za jasnovidce. Souboje se účastnila i Češka Olga Kalinová.

 

Na tento pořad se často obracejí lidé, kteří pátrají po nezvěstné osobě. Senzibilové se ji poté snaží vypátrat. Často se přihlašující i pozůstalí, kteří chtějí objasnit smrt blízké osoby.

 

Souboj senzibilů pravidelně sleduje více než čtyři miliony diváků. O podobnou show je zájem také v dalších zemích. Údajně se na ní ale přiživuje i spousta podvodníků, kteří se na účasti snaží vydělat peníze.

 

 

 

Pátrání po Míše mnohým připomíná tragický případ Aničky Janatkové. I po jejím zmizení lidé zakládali na sociálních sítích skupiny, ve kterých se snažili s pátráním pomoci. I tehdy se někdo na Souboj senzibilů obrátil.

 

 

"Poprosila jsem ruské fórum senzibilů, aby mi sdělili svůj názor. Fórum je součásti projektu Souboj senzibilů, kde se snaží řešit různé problémy dle zadání. Odpověděl mi jeden z nich, že vidí Aničku živou, na půdě, ve městě, špatně se jí dýchá - snad nějaký prach. Další mi napsala, že ji vidí asi v ulici Vršní a doporučuje tam prohledat půdy," napsala tehdy žena na sociálních sítích.

 

Tenkrát bohužel pravdu neměli. Aničku nejpravděpodobněji zavraždil Otakar T., její ostatky byly nalezeny v blízkosti ulice Pod Havránkou v pražské Tróji. Muž se po zatčení oběsil v cele.

Podívejte se na reportáž: Po Míše pátrají už 84 dní

TN.cz
Reklama