Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vaše téma - s Markem Raditschem
Aktualizováno Včera 19:03
Vaše téma

Porotce MasterChef Raditsch: Takhle zachráníte přesolené jídlo!

Hostem úterního vydání diskuzního pořadu TN.cz Vaše téma byl slavný šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Česko Marek Raditsch. Řeč se stočila nejen na televizní soutěž, ale mluvilo se i o vaření obecně.

Vaše téma - s Janem Švejnarem
Aktualizováno 18.8. 2016 21:02
VAŠE TÉMA

Švejnar: Nejsem Antizeman! Obrat na Východ je ale nebezpečný

Hostem pořadu Vaše téma byl tentokrát světově uznávaný ekonom Jan Švejnar. Zpovídala ho moderátorka Michaela Šmídová, řeč byla o kandidatuře na prezidenta i zahraničí politice.

vaše téma

Jak přesné jsou předpovědi a kdy na houby? Zpověď meteoroložky

Hostem Michaely Šmídové v pořadu Vaše téma byla meteoroložka Dagmar Honsová. V rozhovoru promluvila o tom, jak spolehlivé jsou předpovědi meteorologů. A dokonce prozradila i to, za jak dlouho se vyplatí popadnout košíky a vyrazit do lesa.

Obchodní sdělení

Evropu si letos můžete užít bez obav z vysokých účtů za internet

Ať už se v létě chystáte k Eiffelovce, na jih k moři nebo třeba k sousedům do Tater, nemusíte za připojení v zahraničí utratit ranec. Stačí si jen vybrat ten správný roaming.

Vaše téma - s Michalem Haškem
Aktualizováno 11.8. 2016 18:57
Vaše téma

Michal Hašek: Kauza mluvčí je předvolební útok hnutí ANO

Hostem pořadu Vaše téma byl hejman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Mluvilo se mimo jiné o skandálu s tiskovou mluvčí a jeho kandidatuře na hejtmana v dalším volebním období.

Vaše téma - s Lumírem Kantorem
Aktualizováno 9.8. 2016 19:35
Vaše téma

Primář Kantor: "Zemanovo směřování na východ je problém!"

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl primář Novorozeneckého oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci Lumír Kantor, který kandiduje do Senátu za KDU-ČSL

Vaše téma - s Jeronýmem Klimešem
Aktualizováno 4.8. 2016 21:08
Vaše téma

Klimeš: Lidé tíhnou k ISIS kvůli nespokojenosti se společností

Hostem pořadu Vaše téma byl ve čtvrtek známý psycholog Jeroným Klimeš. Jeho specializací jsou psychologie rodiny a církevně-pastorální psychologie. Divákům pořadu Vaše téma se pokusil vysvětlit, proč se mladí lidé přidávají k Islámskému státu.

Vaše téma - s Martinem Sládkem a Pavlem Strouhalem
Aktualizováno 2.8. 2016 19:42
vaše téma

Umíte se bránit útoku? Instruktoři poradili základní postupy

V dnešní nebezpečné době si nikdy nemůžete být jisti, kdy se budete muset bránit útoku. Mnoho lidí ale neví, jak se v takových situacích zachovat. Hosty pořadu Vaše téma byli instruktoři sebeobrany Martin Sládek a Pavel Strouhal.

exkluzivní rozhovor

Vaše téma speciál: Sobotka řekl, koho by si vzal na pustý ostrov

Exkluzivním hostem speciálního vydání pořadu Vaše téma byl v pátek premiér Bohuslav Sobotka. Zhodnotil nejenom vztahy v koalici, ale prozradil také, co čeká české občany kvůli boji proti terorismu nebo kdo by mohl být jeho nástupcem.

rozhovor vaše téma

Ptejte se premiéra: Bohuslav Sobotka odpoví na vaše otázky!

Máte chuť položit otázku premiérovi? Zítra budete mít na TN.cz tu možnost. V pořadu Vaše téma ho vyzpovídá František Bůžek. V rozhovoru s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou použije i vaše dotazy. Neváhejte a pište.

Vaše téma - s Jiřím Dienstbierem
Aktualizováno 26.7. 2016 19:43
Vaše téma

Hranice migraci nezastaví, cizince potřebujeme, řekl Dienstbier

Hostem pořadu Vaše téma byl ministr Jiří Dienstbier (ČSSD). Řeč byla pochopitelně především o uprchlících a uprchlické krizi v Evropě a o tom, jak by se k tomu mělo postavit Česko.