Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vaše téma - s Jiřím Dienstbierem
Aktualizováno Předevčírem 19:43
Vaše téma

Hranice migraci nezastaví, cizince potřebujeme, řekl Dienstbier

Hostem pořadu Vaše téma byl ministr Jiří Dienstbier (ČSSD). Řeč byla pochopitelně především o uprchlících a uprchlické krizi v Evropě a o tom, jak by se k tomu mělo postavit Česko.

Vaše téma - s Janem Papežem
Aktualizováno 19.7. 2016 19:19
Vaše téma

Expert na cestovní ruch: "S terorismem se musíme naučit žít."

Hostem diskuzního pořadu Vaše téma bude v úterý místopředseda Asociace cestovních kanceláří (ACK) Jan Papež. Řeč bude samozřejmě o bezpečnosti na letních dovolených. Přímý přenos startuje v 17:30.

Vaše téma - s Jiřím Čunkem
Aktualizováno 14.7. 2016 21:27
Vaše téma

Čunek: Romové musí respektovat pravidla. V našich domech i práci

Hostem čtvrtečního vydání diskuzního pořadu TN.cz Vaše téma byl senátor, starosta Vsetína a bývalý šéf lidovců Jiří Čunek. Řeč byla hlavně o domech pro Romy, které nechal ve Vsetíně postavit před 10 lety.

Obchodní sdělení

Nejoblíbenější místa pro dovolenou českých turistů podle aktuálních statistik

Letošní rok pořádně zamíchal kartami na trhu cestovního ruchu. Zajímá Vás, které destinace se letos dostali u českých dovolenkářů mezi nejžádanější?

Vaše téma - s Jaroslavou Jermanovou
Aktualizováno 13.7. 2016 07:35
Vaše téma

Jermanová: Policie musí být nezávislá, spor byl příliš vyostřený

Hostem pořadu TN.cz Vaše téma byla v úterý místopředsedkyně Poslanecké sněmovny a hnutí ANO Jaroslava Jermanová. S moderátorkou Michaelou Šmídovou se zabývaly aktuálními tématy, mezi které patří například sporná reorganizace policie nebo kandidatura Jermanové na post hejtmanky Středočeského kraje.

Vaše téma - s Tomášem Czerninem
Aktualizováno 30.6. 2016 19:36
VAŠE TÉMA

"Jsem venkovský člověk," říká kandidát do senátu Czernin

Hostem pořadu TN.cz Vaše téma byl tentokrát politik a kandidát do senátních voleb za TOP 09 Tomáš Czernin. S moderátorkou Michaelou Šmídovou debatoval například o důvodech své kandidatury a podělil se s diváky o svůj životní příběh.

Vaše téma - s Alešem Michlem a Lukášem Kovandou
Aktualizováno 28.6. 2016 18:40
Vaše téma

Ekonomové: Brexit je problémem pro Evropu. Británie to ustojí

Hosty pořadu Vaše téma na TN.cz byli tentokrát ekonomové Aleš Michl a Lukáš Kovanda. Hlavním tématem byl odchod Británie z Evropské unie, budoucnost Unie a také přijetí eura. Michl a Kovanda se shodli na tom, že brexit je větší rána pro kontinentální Evropu než pro Británii. Jaká bude budoucnost sjednocené Evropy, rozhodne postoj evropských politiků.

Vaše téma

Má Británie odejít z EU? Václav Klaus má jasno!

Hostem diskuzního pořadu TN.cz Vaše téma byl tentokrát exprezident Václav Klaus. S moderátorkou Michaelou Šmídovou debatoval například o tom, jestli by Británie měla nebo neměla opustit Evropskou unii.

Vaše téma - s Martinem Červíčkem
Aktualizováno 22.6. 2016 07:26
Vaše téma

Bývalý policejní prezident: Na čí straně stojí ve válce policistů?

Hostem pořadu Vaše téma byl bývalý policejní prezident Martin Červíček. Muž, který rok a půl řídil českou policii, od policejního sboru odešel, aby mohl v krajských volbách vést kandidátku ODS v Královéhradeckém kraji. Na čí straně stojí ve sporu policejního prezidia a Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu? A jak chce řídit Královéhradecký kraj?

Vaše téma - s Alexandrou Udženija
Aktualizováno 16.6. 2016 19:14
Vaše téma

Co s krizí v policii? Udženija: Má být nezávislá! Šlo o Babišovo ego!

Hostem pořadu Vaše téma je první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Řeč byla především o krizi ve vládě a reorganizaci policie. A jak Udženija - snad i překvapivě - potvrdila, ODS stojí za premiérem Sobotkou i ministrem Chovancem.

daně a žaloby

VAŠE TÉMA: Hejtman Jiří Zimola o církevních restitucích

Hostem Marcely Škábové v pořadu Vaše téma byl dnes jihočeský hejtman Jiří Zimola. O čem byla řeč? Takřka výhradně o církevních restitucích a Zimolově návrhu, aby byly zdaněny.