Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vaše téma - Peter Porubský
aktualizováno 13.04.
dnes v 17:30 Radí odborník

Vaše téma o prevenci sebevražd. Jak poznáte, že o ní dítě uvažuje?

Dnešním hostem pořadu Vaše téma bude vedoucí linky bezpečí Peter Porubský. S moderátorkou Hanou Stuchlíkovou budou mluvit o prevenci sebevražd dětí a mladistvých. Jak poznáte, že vaše dítě nad ní uvažuje? Jak se zachovat v těchto situacích - ať už jste rodič, nebo kamarád? To vše se dozvíte v pořadu Vaše téma již dnes v 17:30 na TN.cz.

Vaše téma - s Lucií Pudilovou a Ladislavem Erdélyim
24.03.
vaše téma

Bojovnice Pudilová: Další zápas v UFC? Čekáme, může být už brzy!

Rodačka z Příbrami, která ohromila svět UFC. Ne, to nejsou zbytečné superlativy, ale realita, kterou momentálně žije historicky první česká zápasnice v nejprestižnější organizaci UFC. Cítila po zápase se Švédkou Linou Lansberg křivdu? Jaké jsou její podmínky pro přípravu? Na Vaše dotazy odpovídala v pořadu Vaše téma na TN.cz.

Vaše téma - s Lucií Pudilovou a Ladislavem Erdélyim
aktualizováno 23.03.
vaše téma

Pudilová při debutu v UFC nadchla. Posílejte dotazy, odpoví ŽIVĚ!

Rodačka z Příbrami, která ohromila svět UFC. Ne, to nejsou zbytečné superlativy, ale realita, kterou momentálně žije historicky první česká zápasnice v nejprestižnější organizaci UFC. Cítila po zápase se Švédkou Linou Lansberg křivdu? Jaké jsou její podmínky pro přípravu? Zeptat se jí můžete zkrátka na všechno a Lucie dotazy zodpoví ve čtvrtek 23. března od 17:30 v pořadu Vaše Téma.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Čas růží - 4
aktualizováno 17.03.
VAŠE TÉMA

Exkluzivně z premiéry Času růží: Děkovačka i vystoupení Gotta!

V pražském Hudebním divadle Karlín proběhla slavnostní premiéra muzikálu Čas růží. Do divadla dorazily slavné osobnosti, dokonce i prezident Miloš Zeman. Dílo plné hitů Karla Gotta si nenechal ujít ani sám zpěvák.

Vaše téma - s Ondřejem Viklickým
aktualizováno 08.03.
Vaše téma

Jak zabránit onemocnění ledvin? Lékař prozradil, na co si dát pozor

Špatný životní styl může způsobit rozsáhlé zdravotní problémy, jako například onemocnění ledvin. Právě na téma poškození ledvin hovořil v pořadu Vaše téma Ondřej Viklický, přednosta Kliniky nefrologie IKEM. Divákům pořadu Vaše téma prozradil, na co si dát pozor.

Vaše téma - s Janem Platilem
aktualizováno 28.02.
bývalý hokejista

Vaše téma: Jan Platil o největších hrozbách a pokušeních ve sportu

Dnes byl hostem pořadu Vaše téma bývalý hokejový reprezentant České republiky a dlouholetý hráč ruské KHL Jan Platil. Moderátor Lukáš Jůdl se ptal na to, jaké jsou největší hrozby a pokušení pro profesionálního sportovce, ale i na to, jak je těžké se vyrovnat s koncem sportovní kariéry. Řeč byla i o dlouhověkosti Jaromíra Jágra.

Vaše téma - s Jiřím Paroubkem
aktualizováno 23.02.
Vaše téma

Jiří Paroubek: Tohle vzkazuje manželce Petře a své dceři...

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl expremiér Jiří Paroubek, kterého před několika dny opustila manžela Petra. I o tom byla řeč, ale došlo pochopitelně také na politiku. A Jiří Paroubek nevyloučil velký návrat! Bývalého předsedu ČSSD zpovídala moderátorka Marcela Škábová.

Vaše téma - s Jiřím Markovičem
aktualizováno 03.02.
vaše téma

Kriminalista: Jednoruký Míšu mohl obtížně zahrabat. Uklidil by ji jinam

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl bývalý šéf pražské mordparty a elitní vyšetřovatel Jiří Markovič. S moderátorkou Lucií Dlouhou probral nejen své staré slavné případy (např. spartakiádní vrah), ale především podivné zmizení Míši Muzikářové...

Program
aktualizováno 31.01.
detaily o novinkách

Premiéry filmů i nové pořady: Nova představila program na jaro!

Nové pořady, premiéry filmů i přejmenování názvů stanic - to všechno chystá v příštích měsících televize Nova. Programové novinky pro jaro 2017 představila skupina Nova na úterní tiskové konferenci. Detaily o jarním programu Novy se dozvíte také v pořadu Vaše téma, které na webu TN.cz startuje dnes v 17.30.

Vaše téma - s Richardem Brabcem
aktualizováno 26.01.
Vaše téma

Ministr Brabec: Na dotace na kotle máme připravené 3 miliardy

Ministerstvo životního prostředí má letos připravené tři miliardy korun na tzv. kotlíkové dotace. V pořadu Vaše téma to prozradil ministr Richard Brabec. S moderátorem Františkem Bůžkem mluvil také o boji se smogem, který Česko už týden trápí.