Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vaše téma - s Jiřím Markovičem
Aktualizováno 3.2. 2017 09:08
vaše téma

Kriminalista: Jednoruký Míšu mohl obtížně zahrabat. Uklidil by ji jinam

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl bývalý šéf pražské mordparty a elitní vyšetřovatel Jiří Markovič. S moderátorkou Lucií Dlouhou probral nejen své staré slavné případy (např. spartakiádní vrah), ale především podivné zmizení Míši Muzikářové...

Program
Aktualizováno 31.1. 2017 19:48
detaily o novinkách

Premiéry filmů i nové pořady: Nova představila program na jaro!

Nové pořady, premiéry filmů i přejmenování názvů stanic - to všechno chystá v příštích měsících televize Nova. Programové novinky pro jaro 2017 představila skupina Nova na úterní tiskové konferenci. Detaily o jarním programu Novy se dozvíte také v pořadu Vaše téma, které na webu TN.cz startuje dnes v 17.30.

Vaše téma - s Richardem Brabcem
Aktualizováno 26.1. 2017 19:25
Vaše téma

Ministr Brabec: Na dotace na kotle máme připravené 3 miliardy

Ministerstvo životního prostředí má letos připravené tři miliardy korun na tzv. kotlíkové dotace. V pořadu Vaše téma to prozradil ministr Richard Brabec. S moderátorem Františkem Bůžkem mluvil také o boji se smogem, který Česko už týden trápí.

Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Vaše téma - s Václavem Mertinem
Aktualizováno 24.1. 2017 21:45
Vaše téma

Psycholog: "Útěku se dá předejít, rodiče ale musí s dítětem mluvit!"

Hostem úterního dílu pořadu Vaše téma byl dětský psycholog Václav Mertin. S moderátorem Vítězslavem Bochem probíral velmi aktuální téma dětských útěků z domova a také to, jak vhodně připravit dítě na pololetní vysvědčení.

Vaše téma - s Andrewem Schapirem
Aktualizováno 20.1. 2017 09:48
rozhovor vaše téma

Končící americký velvyslanec: Miluje český humor a proklíná D1!

Odcházející americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro poskytl televizi Nova exkluzivní rozhovor. Prozradil například, co měl na České republice nejraději, co mu naopak vadilo a co mu bude chybět. Přiblížil také svůj vztah s prezidentem Zemanem a představil své plány do budoucna. Ve funkci velvyslance končí zítra.

Vaše téma - s Petrem Fořtem
Aktualizováno 17.1. 2017 20:03
Vaše téma

Dietolog: Klidně jezte jednou za den! Musíte jen sledovat energii

Hostem pořadu Vaše téma je právě byl odborník na stravování Petr Fořt. S moderátorkou Marcelou Škábovou probral zásady správné výživy i to, jakou dietu rozhodně nezkoušet.

Vaše téma - s Milanem Fošnárem
Aktualizováno 13.1. 2017 13:57
letošní předpověď

Astrolog prozradil, co nás čeká: Předpověděl i nového premiéra!

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl ve čtvrtek 12. ledna astrolog Milan Fošnár. Řeč přišla například na bezpečnostní situaci v roce 2017, listopadové volby, ale také na zdraví prezidenta Miloše Zemana. Astrolog připravil i předpověď na pátek třináctého.

Vaše téma - s Martinem Kolovratníkem
Aktualizováno 14.12. 2016 14:03
Vaše téma

Kolovratník: Výstavbu dálnic brzdí otevřená legislativa a odvolání

Hostem pořadu Vaše téma byl v úterý 13. prosince poslanec a zastupitel města Pardubice Martin Kolovratník. Ten je v hnutí ANO odborníkem na dopravu. Řeč tak přišla na výstavbu dálnice, na budování vysokorychlostních tratí nebo změny v registraci vozidel.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
Aktualizováno 8.12. 2016 14:26
vaše téma

Ovčáček: "Video s Forejtem je špína! Připomíná metody StB"

Ve Vašem tématu na TN.cz dnes odpovídal na dotazy Michaely Šmídové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Hovořil o kauze hradního protokoláře Jindřicha Forejta nebo o zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Vaše téma - s Vladimírou Bartejsovou
Aktualizováno 6.12. 2016 19:28
Vaše téma

Expertka: Místo spoření investujte do podílových fondů! Je to snadné

Hostem pořadu Vaše téma byla tentokrát finanční poradkyně Vladimíra Bartejsová. Jak správně investovat peníze, jak minimalizovat riziko při investicích a do čeho své peníze vložit?