Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jana Hnyková
Aktualizováno 22.9. 2016 19:14
Vaše téma

Nechci tu žádné uprchlíky, říká lídryně Úsvitu Hnyková

Hostem pořadu TN.cz Vaše téma byla dnes kandidátka na hejtmanku za hnutí Úsvit s Blokem proti islamizaci v Libereckém kraji Jana Hnyková. Řeč byla o problémech kraje, ale také o zdravotnictví a uprchlících.

Vaše téma: Ivan Strachoň
Aktualizováno 20.9. 2016 18:16
VAŠE TÉMA

Znám problémy kraje, říká Strachoň (KSČM). Uchází se o dvě funkce

Hostem pořadu Vaše Téma byl dnes Ivan Strachoň z KSČM. Jeden z politiků, kteří zároveň kandidují do Senátu a do krajského zastupitelstva. Je vůbec možné zvládnout obě pracovní pozice? Kandidáta z Moravskoslezského kraje vyzpovídal redaktor František Bůžek.

Řezáč
Aktualizováno 15.9. 2016 20:21
Vaše téma

Expert popsal chování zápřednice jedovaté, představuje nebezpečí?

Máte obavu z pavouků zápřednic? Ve čtvrtek na nejpalčivější otázky odpovídal v pořadu Vaše téma RNDr. Milan Řezáč, český zoolog specializující se na výzkum pavouků. Hosta vyzpovídala moderátorka Marcela Škábová.

Obchodní sdělení

Kotvení sloupků, rychle a bez námahy

Zapomeňte na složitou a špinavou přípravu betonu či na těžké a dlouho schnoucí betonové směsi v pytlech. S novou pryskyřicovou hmotou QUIKSET® sloupky ukotvíte za několik minut, rychle a čistě, bez vody i elektřiny.

Vaše téma s lékařem Petrem Šonkou
Aktualizováno 13.9. 2016 19:08
Vaše téma

Šonka: Lékaři nejsou úředníci! Pacienty jako rukojmí nebereme

Pořad Vaše téma se tentokrát dotknul problémů českého zdravotnictví. Hostem moderátorky Marcely Škábové byl místopředseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka. Praktici totiž vyhlásili na 21. září stávku.

Vaše téma - s Petrem Braným
Aktualizováno 8.9. 2016 19:10
vaše téma

Braný: Získání kontaktů s Čínou pro kraj není nic překvapivého

Hostem pořadu Vaše téma byl lídr KSČM v Jihočeském kraji a kandidát na hejtmana Petr Braný. Moderátora Františka Bůžka zajímal především názor Braného na současnou politiku Jihočeského kraje i jeho budoucí vizi.

Vaše téma - s Petrem Fořtem
Aktualizováno 6.9. 2016 19:26
VAŠE TÉMA

Dietolog: Jíst pětkrát denně není důležité! Uzeniny klidně můžete

Dnešním hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl Petr Fořt, který je jedním z nejzkušenějších a nejuznávanějších dietologů v ČR. Hosta dnes vyzpovídala moderátorka Marcela Škábová, kterou odpovědi odborníka několikrát pořádně zaskočily. Jaké jsou nejčastější mýty o zdravém stravování?

Vaše téma - s Petrem Tisem
Aktualizováno 2.9. 2016 13:50
VAŠE TÉMA

Lepší mzdu pro zdravotní sestry, chce kandidát TOP 09 Petr Tiso

Hostem pořadu TN.cz Vaše téma byl tentokrát kandidát za hejtmana ve Středočeském kraji za TOP 09, lékař, porodník a náměstek ředitele v ústavu pro péči o matku v Praze Podolí Petr Tiso. S moderátorem Františkem Bůžkem debatoval například o své kandidatuře za TOP 09 a také například o zdravotnictví.

Vaše téma - Yemi
Aktualizováno 30.8. 2016 19:13
vaše téma

Yemi z Tváře: Když dostanou masku, vzbudí to v lidech emoce

Hostem pořadu Vaše téma byl tentokrát tanečním Yemi A.D., který připravuje účinkující v pořadu Tvoje tvář má známý hlas na jejich taneční výkony. Světoznámý český tanečník, producent, režisér a choreograf poodhalil detaily ze zákulisí show i ze svého života.

Vaše téma - s Dominikem Dukou
Aktualizováno 28.8. 2016 13:40
vaše téma

Evropu čeká katastrofa, pokud bude přijímat uprchlíky, říká Duka

Islámský svět se stále více radikalizuje a pokud Evropa přijme uprchlíky, čeká ji katastrofa. To si myslí kardinál Dominik Duka, který byl hostem speciálního vydání diskuzního pořadu Vaše téma na TN.CZ. Kritiku si za to vysloužil i od svých kolegů v katolické církvi.

Vaše téma - s Janem Kubáčkem
Aktualizováno 25.8. 2016 20:16
VAŠE TÉMA

Politolog: Merkelová zná českou duši, protesty ji nepřekvapily

Prahu navštívila německá kancléřka Angela Merkelová, jejíž postoje vyvolávají mezi lidmi kontroverzní reakce. Dopady na českou politickou scénu dnes v diskusním pořadu Vaše téma rozebíral politolog Jan Kubáček.