zkusíte je?

Nová pochoutka od Ládi Hrušky: Vyzkoušejte zapečené chlebíčky

Recepty Ládi Hrušky - Zapečené chlebíčky
Zdroj: TN.cz

Gurmánský experimentátor vyrazil opět do akce. Ve své kuchyni se dnes rozhodl vykouzlit neuvěřitelné chlebíčky, které nemusíte ani zdobit ani mazat a přitom vypadají jako originální chlebíčky a chutnají fantasticky. A Láďa Hruška se do jejich přípravy dnes nepustil náhodou.

Láďova maminka měla totiž narozeniny  a náš gurmánský experimentátor to vzal jako jedinečnou příležitost předvést tohle výborné jídlo vhodné na každou oslavu. Připravte se na zapečené chlebíčky. CELÝ VIDEORECEPT ZDE

 

Co budete na dnešní recept potřebovat?

 

 

Nejprve se pustíme do těsta. Mouku, droždí, cukr, sůl, horká voda - to jsou ingredience, které smícháme ve velké míse a zpracujeme na těsto. Pořádně promícháme a uhněteme vláčné a nelepivé těsto, které dáme na půl hodiny odpočinout pod utěrku.

 

 

Po půl hodince si z těsta vyválíme asi centimetr silnou placku, na kterou naskládáme vše, co patří na správný chlebíček. Šunku, tvrdý salám, sýr a vajíčka. Pak to celé zavineme a necháme na plechu dvacet minut vykynout. Poté ho potřeme olejem a šoupneme do trouby. Bude potřebovat 60 minut při 180 stupních.

 

Pak stačí šišku nařezat a máte chlebíčků jak pro polský zájezd. Jeden přitom vyjde na asi 4,50 Kč, což se rozhodně vyplatí! Dobrou chuť!


ČTĚTE TAKÉ:

5 potravin, které cpete do lednice a přitom tam nepatří

Skandál v McDonald's: Prodávají už jen ryby!

TN.cz