ZOH Peking 2022

Skvělá Martina. Bronz rychlobruslařky Sáblíkové uhranul i Krpálka s Krejčíkovou

Skvělá Martina. Bronz rychlobruslařky Sáblíkové uhranul i Krpálka s Krejčíkovou
Rychlobruslařka Martina Sáblíková | Zdroj: profimedia.cz

Je to tam! Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Pekingu bronz a opět prokázala, že patří mezi legendy tohoto sportu. Její úspěch neunikl ani dalším českým sportovcům, kteří přispěchali s gratulací.

Například nedávná vítězka čtyřhry na Australian Open a zlatá medailistka z Tokia Barbora Krejčíková sledovala skvělý výkon Martiny Sáblíkové přímo na pláži v Dubaji, kde momentálně trénuje. "Nádhera, druhá medaile," rozplývala se tenistka Krejčíková nad bronzovým úspěchem ze závodu na 5000 metrů.

S další gratulací pak přišel další olympijský vítěz z Tokia, judista Lukáš Krpálek. "Skvěle Martina Sáblíková," napsal 31letý sportovec, který zase ladil formu na soustředění v Paříži.

Související obsah

​Bronzová medaile Martiny Sáblíkové pak neunikla ani česko-finské běžkyni Kristiině Mäki. "Yes," okomentovala 30letá závodnice fotku, kde na výsledkové tabuli stojí třetí místo české rychlobruslařky. Lepší čas než Martina Sáblíková zajela jen první Nizozemka Irene Schoutenová a stříbrná Kanaďanka Weidemannová.

Rychlobruslařka Martina Sáblíková dokázala získat bronz ze závodu na pět kilometrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události