Hokej

Varaďa na tréninku? Obrovské překvapení. Přinesl energii, radují se v Táboře

Hokejový Tábor je na nohou. Klub ve středu potvrdil, že realizační tým dočasně posílí úspěšný trenér Václav Varaďa a jeho působení si hned od začátku všichni pochvalují. Hlavní kouč Aleš Krátoška přiznal, že pro jeho svěřence byl nový člen mužstva překvapením, obránce Karel Plášil zase prozradil, čím se se spoluhráči zabývali při tréninku pod Varaďovým vedením.

Vedení druholigového Tábora způsobilo ve středu velký poprask. Na tréninku A týmu se totiž objevil renomovaný kouč Václav Varaďa, který je po konci v Třinci bez stálého angažmá. A nebylo to ojedinělé. Trenér, který s Oceláři vybojoval tři extraligové tituly, by měl klubu pomoci na dobu neurčitou. 

"S Vencou se známe dlouhodobě a máme spolu kladný vztah. Když jsem ho poprosil, jestli by našemu klubu a týmu nepomohl, tak byla odpověď hned kladná. Odpověděl, že může pomoct mně i týmu. Jsem za to velmi rád," uvedl k posile realizačního týmu hlavní kouč Aleš Krátoška. 

Ten také prozradil, že jeho svěřenci takovou personu na tréninku vůbec nečekali. "Pro hráče to bylo malé překvápko." Že byli hráči překvapení, potvrdil i obránce Karel Plášil. "Bylo to pro nás obrovské překvapení a reagovali jsme tak, že jsme byli trošku zaskočení. Ale už je tady nějaký druhý den a jsme za to moc rádi," uvedl. 

Související obsah

​A popsal, na co se táborští hráči na tréninku pod Varaďovou taktovkou zaměřili. "Klade důraz na předbrankový prostor. To nám v zápase chybělo, takže to bylo hlavní náplní tréninku. Do tréninku přinesl spoustu energie, tréninky se zkvalitnily," popsal, v čem tkví kouzlo známého kouče. 

Od něj se toho hráči chtějí naučit co nejvíc, mají na to ale omezený čas. "My bychom si přáli, aby tu byl co nejdéle. Ale zatím je předběžně domluvený časový úsek. Jsme rádi, i kdyby tu byl na jeden den," uzavřel Krátoška. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události