Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ehud Arye Laniado
07.03.
Král diamantů

Boháč zemřel při zvětšení penisu. "Vždy si připadal malý," říká přítel

Kolem smrti miliardáře Ehuda Aryea Laniada panuje celá řada nejasností. Obchodník s diamanty podle médií zemřel při operaci na zvětšení penisu. Jeho přátelé popsali, že ho vždy trápilo, jak je malý. Co všechno vlastnil, stále není jasné.

Operace
aktualizováno 06.03.
obchod s diamanty

Miliardář si nechával v Paříži zvětšit penis, zemřel při operaci

Miliardář a světoznámý obchodník s diamanty Ehud Arye Laniado (†65) zemřel v Paříži během operace na zvětšení penisu. Podle všeho ho během zákroku postihl infarkt, lékaři už mu i přes veškerou snahu nedokázali pomoci.

Chlapec s prášky
aktualizováno 05.03.
Hrozná chyba

Chlapci (12 až 14) spolykali prášky na zvětšení penisu. Čtyři zemřeli

Čtyři chlapci ve věku mezi 12 až 14 lety zemřeli v africkém Lesothu poté, co spolykali prášky, o nichž jim někdo řekl, že mají příznivé účinky na růst mužského přirození. Ve skutečnosti šlo ovšem o phostoxin, tedy o silný jed.

Prásk.tv píše:

Conrad Murray a Michael Jackson
čtěte o tématu penis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

penis
aktualizováno 01.02.
Unikátní operace

Mladíkovi uřízli celý penis! Úd v mrazáku přežil, lékaři mu ho přišili

Po strašném nočním útoku, při němž někdo v Keni chlapci usekl penis kuchyňským nožem, se tamním lékařům povedlo nezbytný orgán přidělat zpět. Několik hodin trvající operace byla první svého druhu v celém regionu.

Exhibicionista v pražském metru
aktualizováno 22.01.
Policejní pátrání

Nemrava vytáhl v metru penis a dělal, že souloží! Pomozte ho najít

Pražští kriminalisté žádají o pomoc s pátráním. Hledají neznámého muže, který na začátku ledna v metru na lince A vytáhl penis a předstíral, že souloží s dívkou, která stála poblíž. Policisté navíc věří, že tohle nebyl jediný případ, kdy dotyčný v metru předváděl "prasečinky".

Zamyšlená indická dívka
aktualizováno 27.12.
Drsné praktiky

Neustále loudil po sousedce sex. Ta mu za trest uřízla penis

Sedmadvacetiletý mladík z Indie sexuálně obtěžoval svou o dvacet let starší sousedku. Ta si to nenechala líbit a uřízla mu penis. Poté ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život.

Špatný výběr nádobí může mít vliv na velikost penisu
05.12.
O 12 % menší!

Šokující studie: Za malý penis může i špatný výběr nádobí!

Italští vědci přišli s překvapivými závěry. Vystavení chemikáliím, které obsahují i některé pánve nebo obaly řetězců rychlého občerstvení, u mužů způsobuje menší vyvinutí penisu. Ohroženy jsou dokonce ještě nenarozené děti v děloze matky.

Policie pátrá po muži, který obtěžoval ženy v Praze
aktualizováno 30.11.
Policejní pátrání

Vytáhl penis na matku s dětmi! Ta se nedala a řádně ho nakopla

Tři různé ženy během dvou dnů obtěžoval zatím neznámý muž v Praze. Ženám se předváděl se svým ohanbím v ruce, jednu z nich dokonce osahával. Troufl si i na matku s dětmi. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Místo Trumpa ukazovala Wikipedie penis
aktualizováno 24.11.
To snad ne

Wikipedie místo Trumpa ukazovala penis. Oprava trvala celý den

Stránka s informacemi o americkém prezidentovi na Wikipedii ukazovala celý den špatnou fotku. Místo Donalda Trumpa lidé viděli mužské genitálie. Navíc vždy, když se povedlo vrátit původní obrázek, přispěvatelé ho znovu změnili na ten vulgární.

exhibicionista
23.11.
pátrání v Yorku

Malý penis a nápadně povislá varlata! Policie hledá zvrhlíka

Při odpolední vycházce vyděsil britskou studentku obtloustlý muž, který si před ní začal masturbovat. Policie z North Yorkshire nyní pátrá po muži s "malým penisem a nápadně povislými varlaty".