Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tomáš Zdechovský
aktualizováno 30.08.
Sledovaná kauza

Europoslanec se zastal Kramného: Nevraždil proudem, tady je důvod!

Za obnovu řízení v případu Petra Kramného se přimlouvají nejrůznější osobnosti. Mezi nimi i europoslanec, který prý soudní spis studoval přes rok. Kramný podle něj nemohl vraždit elektrickým proudem, proto ani za takový čin nemůže pykat ve vězení.

Petr Kramný, Pavel Kučera
aktualizováno 28.08.
Nová naděje?

Bývalý soudce o Kramném: Řekl, zda má šanci na obnovu procesu

K žádosti Petra Kramného na obnovu řízení se vyjádřil bývalý místopředseda Nejvyššího soudu Pavel Kučera. Rozhovor poskytl spolku Šalamoun, který se v případu dlouhodobě angažuje. Podle Kučery by měl Kramný s žádostí o obnovu řízení uspět!

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
30.07.
Obnoví řízení?

Pět let od smrti Moniky a Klárky. V kauze Kramný se chystá zvrat!

Toto pondělí uplyne přesně pět let od chvíle, kdy na dovolené v egyptské Hurghadě zemřely Monika a Klárka Kramné. Za jejich smrt může podle českých soudů Petr Kramný. V lednu 2016 dostal od Krajského soudu v Ostravě 28 let. Jeho obhájkyně Jana Rejžková podá právě na výročí smrti Moniky a Klárky žádost o obnovu řízení.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Kněz
24.04.
Nový proces

Soud znovu otevřel případ kněze, který měl zneužít ministranta

Okresní soud v Jeseníku dnes začne znovu projednávat případ bývalého katolického kněze Adama Stanislava Kuszaje. Ten byl před sedmi lety odsouzen za pohlavní zneužívání tehdy šestnáctiletého ministranta.

Petr Kramný u Ústavního soudu
aktualizováno 07.03.
velká naděje

Ústavní soud konečně rozhodl o Kramného stížnosti! Půjde domů?

Naděje Petra Kramného na to, že by se v nejbližší době dostal z vězení, je pryč. Ústavní soud totiž smetl ze stolu jeho stížnost, že v kauze došlo k pochybení. Kramného obhájkyně Jana Rejžková teď bude žádat o obnovu procesu.

Jiří Kajínek venku z vězení - 3
09.08.
Chystá obnovu procesu?

Kajínek znovu u soudu v Plzni! Celé hodiny zkoumal svůj spis

Jiří Kajínek strávil několik hodin u soudu. Neseděl však na lavici pro obžalované, ale podrobně zkoumal svůj spis. Zřejmě se chystá na obnovu procesu, o které mluvil už po propuštění z vězení.

Petr Kramný
aktualizováno 22.03.
Co bude dál?

Kramný má ještě šanci! PĚT možností, jak se může dostat ven

Nejvyšší soud nejspíše zamítl dovolání Petra Kramného pravomocně odsouzeného na 28 let za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě. Kramný trvá na své nevině a jeho advokátka Jana Rejžková se chystá využít dalších možností, které Kramnému naše zákony dávají. Jaké kroky budou následovat?

Roman Janoušek si vyslechl rozsudek u Vrchního soudu - 1
aktualizováno 10.10.
Soudní bitva

Obnoví soud proces s Janouškem? Jasno bude už brzy!

Lobbista Roman Janoušek se zítra pokusí zvrátit rozhodnutí soudu, kvůli kterému skončil ve vězení. Janoušek dostal trest čtyři a půl roku za to, že opilý srazil a vážně zranil řidičku jiného auta.