Beachvolejbal

Volejbalisté, mrkejte! Když nemáte sparinga, může vám pomoci mazlíček

Volejbalisté, mrkejte! Když nemáte sparinga, může vám pomoci mazlíček
Zdroj: Instagram, koláž TN.cz

Velmi vtipný a nápaditý způsob, jak trénovat během koronavirové pandemie, předvedl norský plážový volejbalista Mathias Berntsen. Ten k rutinnímu tréninku využil svého psa, který se svým výkonem vyrovná i profesionálním hráčům.

Roztomile vtipný nápad dostal norský profesionální beachvolejbalista. Když nyní nemůže plnohodnotně trénovat, musí hledat náhradní varianty. 

Svého obvyklého parťáka Henrika Nikolaie Mola tentokrát nahradil čtyřnohý přítel. Fenka retrívra jménem Kiara se ukázala jako zdatná psí volejbalistka a svému "člověčímu soupeři" pořádně zatopila! Čtyřiadvacetiletý norský hráč se musel hodně ohánět.

Související obsah

Souboj se psem, který dostal své jméno podle filmu Lví král 2, nakonec po několika výměnách zakončil parádním skokem, na který jeho mazlíček zareagoval rezolutním skousnutím balonu.

Svět plážového volejbalu přišel v srpnu o dva velké pětihvězdičkové turnaje. Konat se nebude dostaveníčko ve Vídni ani Hamburku. Nicméně, trénovat je pořád proč a za toto originální pojetí má od nás Nor "palec nahoru".

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události