Na vaší straně

NOVÝ RECEPT Ládi Hrušky: Upečte si vynikající BANÁNOVÉ ŠÁTEČKY!

Další recept z dílny Ládi Hrušky je výborným dezertem ke kávě nebo čaji. Můžete ho i posnídat. A zvládne ho i začátečník. Upečte si s námi banánové šátečky.

Jak na to? Nejprve rozválejte listové těsto na tenký plát. Ten pak nožem rozkrájíme na jednotlivé čtverce. Láďa Hruška jich z jednoho balíku listového těsta udělal dvacet.
 

Zdroj: TV Nova

 

Se čtverečky nemusíte nijak hýbat, ponechte je na vále a na každý z nich doprostřed přidejte lžičku oříškového krému. Na krém pak ještě položte kolečko z oloupaného banánu.
 

Související obsah

Pak stačí už jen šátečky šikovně zavinout. Vezmeme každý ze čtyř rohů šátečku a uprostřed je pevně přitiskneme k sobě. Pak už jen se šátečky do trouby rozehřáté na 200 °C. Pečeme asi 15 minut, dokud pečivo v troubě nezezlátne.
 

"Kombinace banánu a čokolády je prostě skvělá," říká k receptu Láďa Hruška a doporučuje ochutnat.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Helena Vondráčková jak ji neznáte: Peče, vaří, uklízí...

Láďa Hruška učí Čechy péct: Podívejte se na jeho loupáky za 3 koruny

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Na vaší straně

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz