Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno 24.01.
propletené vztahy

Tereza H. měla několik kompliců. Známe detaily jejich spolupráce!

Za drogovým gangem, do kterého se zapletla pašeračka Tereza H., stojí několik lidí. Vyšetřovatelé postupně odhalují jejich jména a vyplouvají na povrch bližší informace ohledně událostí, které předcházely jejímu zatčení.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 24.01.
Česká pašeračka

Policie překazila Terezin soud! Soudce však o její vazbě rozhodl

Soudnímu líčení s pašeračkou Terezou zabránila stávka policistů. Soudce však rozhodl o prodloužení její vazby na základě dokumentů, které předložili celníci.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 16.01.
Blondýna Tereza H.

Z české pašeračky je miláček Pákistánců! Kvůli jediné fotce

Tereza H., kterou zadrželi v Pákistánu, je mladá a atraktivní žena. I díky svým blond vlasům je pro Pákistánce objektem zájmu. Místní média ji nyní označují za miláčka sociálních sítí. Velký zájem vyvolala fotka s celníky.

Prásk.tv píše:

Holub - 1
čtěte o tématu pašerák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Pašerákům pervitinu hrozí doživotí
aktualizováno 02.10.
Drogy za 320 milionů

Jirka vezl na Zéland rekordní zásilku drog, hrozí mu doživotí

Jiří K., který na Nový Zéland propašoval největší zásilku drog v dějinách ostrovní země, a sice 20 kilogramů pervitinu, je podle tamního soudu vinný. Teď se čeká na to, jak vysoký trest bude. Muž, který pochází z Hrádku nad Nisou, může dostat i doživotí. Jeho matku naopak soudy pustily zpátky do Čech. Pachatel by měl znát výši trestu do konce týdne.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Kokain
10.04.
Příběh jedné pokuty

Magda jela načerno, za pašování drog skončila ve vězení v Brazílii

Na začátku byla jízda načerno v pražské MHD, za kterou měla Magda ve finále zaplatit 18 tisíc. A na konci skoro šestiletý pobyt v brazilském vězení za pašování dvou kil kokainu.

Pašování drog
aktualizováno 23.11.
Dvojité dno kufru

Celníci v Ruzyni vyhmátli muže, který pašoval heroin za 10 milionů

Největší zásilku drog v letošním roce zadrželi celníci na pražském letišti Václava Havla. Cizinec vezl ve dvojitém dně kufru heroin za deset milionů korun. Určený byl zřejmě pro domácí trh. Velký úspěch hlásí i Národní protidrogová centrála. Ta se podílela na rozkrytí padesátičlenného mezinárodního gangu výrobců pervitinu.

Pašerákům pervitinu hrozí doživotí
aktualizováno 04.11.
Rekordní zásilka pervitinu

Čeští pašeráci na Zélandu: Jiřímu hrozí doživotí, jeho matku pustili

Soud rozhodl v případu sedmdesátileté Češky a jejího syna, kteří se snažili na Nový Zéland propašovat rekordní množství pervitinu. Žena bude propuštěna, za pašování drog prý není zodpovědná. Její syn ale ve vazbě zůstane a dál mu hrozí doživotí.

Papoušci z Václavského náměstí - 13
aktualizováno 07.10.
Pašerák?

Jedu na veterinu, tvrdil řidič auta plného vzácných papoušků

Pardubičtí celníci při kontrole auta na dálnici D11 u Libišan objevili čtrnáct vzácných papoušků. Muž, který je vezl, od nich neměl vůbec žádné doklady a není proto vyloučeno, že se jedná o pašeráka.

Zatčený drogový dealer Jiří - Ilustrační foto
aktualizováno 16.05.
Pašeráci pervitinu

"Letím na Zéland," chlubil se Jirka. Teď mu tam hrozí doživotí

Pár hodin předtím, než společně se svou matkou skončil v novozélandské cele, chlubil se třiačtyřicetiletý Jiří K. z Hrádku nad Nisou na Facebooku, že letí na Nový Zéland. Společně se sedmdesátiletou matkou měli v kufrech rekordních 20 kg pervitinu!