AAA AUTO

AAA AUTO se stalo jedním z finalistů soutěže nejlepších evropských firem za Českou republiku

AAA AUTO se stalo jedním z finalistů soutěže nejlepších evropských firem za Českou republiku
Zdroj: AAA Auto

AAA AUTO se ve své kategorii stalo vítězem národního kola v prestižní soutěži The European Business Awards, kterou pořádá RSM International za podpory předních firem, akademiků, médií a politických představitelů z celé Evropy.

Dalšími finalisty z České republiky jsou ve svých kategoriích SIKO KOUPELNY, Pražské dopravní podniky nebo ENVIROMENT COMMERCE CZ. Soutěž vstoupila do další etapy, o celkovém vítězi rozhodne porota i veřejnost.

V 10. ročníku European Business Awards se vybíralo z více než 33 000 podnikatelských subjektů ze 34 evropských zemí a téměř sedm set společností napříč celou Evropou bylo zvoleno vítězi národních kol. Nyní se soutěž dostala do druhého kola, kdy odborná porota i veřejnost budou vybírat nejúspěšnější společnost z každé země.

„Je nám ctí, že můžeme takto reprezentovat Českou republiku. European Business Awards je velice uznávaná soutěž, která poukazuje na nejdynamičtější společnosti v Evropě, a my se těšíme na další kolo rozhodování, protože budeme mít příležitost podrobněji představit, jak jsme svých obchodních úspěchů dosáhli a hlasovat bude moci i široká veřejnost,“ říká generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Společnost AAA AUTO již v minulosti získala Ocenění veřejnosti za Českou republiku.

Generální ředitel European Business Awards Adrian Tripp uvedl: „Blahopřeji AAA AUTO, které bylo vybráno odbornou porotou, aby reprezentovalo svoji zemi. Takovéto společnosti jsou klíčem úspěchu evropské podnikatelské sféry a ukazují nám základní principy inovativnosti, etického přístupu a úspěchu.“

Panel rozhodčích, sestavený z leaderů celoevropského byznysu, akademiků a podnikatelů, zhlédl videa vítězů národních kol a nejlepší, včetně AAA AUTO, ocenil statusem „Ruban d’Honneur“. Všichni vítězové národních kol se zúčastní soutěže o Cenu veřejnosti, která právě odstartovala a proběhne v každé zemi. Minulý rok hlasovalo přes 227 000 účastníků a více než 400 000 lidí během soutěže navštívilo webovou stránku EBA.

AAA AUTO můžete dát svůj hlas na http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-150-or-higher/21656 a podpořit tak i Českou republiku na celoevropském trhu.
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události