Zábava

Televizní TopGear bude mít (opět) trochu jiný model

Televizní TopGear bude mít (opět) trochu jiný model

Známá televizní show TopGear se po vyhazovu Jeremy Clarksona pořád hledá. První série měla pokles shlédnutí o padesát procent a hlavní představitel sám skončil. Co bude dál?

Televizní TopGear byl synonymem pro automobilovou zábavu a hvězdné trio moderátorů v čele s Jeremy Clarksonem bylo zárukou, že se u každého dílu budete popadat za břicho a nevěřícně kroutit hlavou. Jejich kousky probírali fanoušci po celém světě a Clarkson se společně s kolegy Mayem a Hammondem stali opravdovdými celebritami.

Po jejich vyhazovu měla přijít nová éra, kdy se do čela postal jistý Chris Evans (na fotografii uprostřed), což je v Británii něco jako Leoš Mareš u nás v Čechách. Společně s ním se v show objevilo dalších šest lidí, jenže ani prořízlá pusa hlavního moderátora a štědrý rozpočet BBC nestačily k tomu, aby se novodobý TopGear stal úspěšným. Fanoušci mu vyčítali lecos, od laciného napodobování původní trojice přes přílišnou politickou korektnost až po chybějící dynamiku. Nebylo divu, že Chris Evans oznámil svůj konec ještě v průběhu série.


Spekulovalo se kdo ho nahradí, ale nakonec se na jeho místo posune Joey Tribbiani ze seriálu Přátelé, tedy oblíbený americký herec Matt LeBlanc, a TopGear se vrátí k zavedenému modelu se třemi hlavními moderátory. Spolu s LeBlancem se tedy do čela postaví talentovaný řidič Chris Harrys a schopný Rory Reid. Zbytek týmu, tedy Eddie Jordan, Sabine Schmitz a samozřejmě tajemný Stig, převezmou role komparzistů.

Jsme upřímně zvědavi jak budou vypadat další díly, ale ještě víc se těšíme na dílo původní trojice, která připravuje pod záštitou Amazonu svůj velký návrat pod jménem Grand Tour. První díl spatří světlo světa 18. listopadu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zábava

Důležité Události