čluny

Nový Aston Martin má 1000 koní, uveze sedm lidí a miluje vodu!

Nový Aston Martin má 1000 koní, uveze sedm lidí a miluje vodu!

Exkluzivní britská značka Aston Martin v Monaku představila svůj první motorový člun. Krása střídá nádheru!

V Gaydonu, kde sídlí legendární britský výrobce prvotřídních sportovních aut pro multimilionáře, zjevně usoudili, že by jejich klientela s nadšením uvítala, kdyby mohla dát průchod adrenalinovému nadšení i mimo asfalt, aniž by přitom byla ochuzena o přepych, na který je zvyklá.

Staňte se naším fanouškem na facebooku!


Aston proto spojil síly s holandskou firmou Quintessence Yachts a na námořním veletrhu v Monaku představil rychlý motorový člun AM37, které je dlouhý 37 stop a dosahuje rychlosti až 50 uzlů. Aston Martin se pod vedením šéfdesignéra Marka Reichmana snažil vtisknout designu AM37 maximum z DNA, charakterizující tuto aristokratickou značku, ty správné proporce a vnímání síly, krásy i duše. Na konstrukci plavidla se v hojné míře uplatnil karbon a designéři si zvlášť pohráli s kokpitem a přístroji.


Pokud jde o pohon, žádnému Astonu samozřejmě nesmí chybět výkon. K dispozici jsou proto tři možnosti. Základem je dvojice dieselových motorů Mercury o výkonu 370 koní, ale k Astonu pochopitelně patří benzín. V případě stylovější volby máte na výběr mezi dvojicí motorů Mercury o výkonech 430 nebo 520 koní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události