Monster

Až přijde apokalypsa, budete chtít tohle šestikolové monstrum!

Až přijde apokalypsa, budete chtít tohle šestikolové monstrum!

Pokud z duše nenávidíte městská vozítka a chcete to dát všem najevo, tenhle 600koňový výtvor od úpravců Hennessey Performance bude dostatečně přesvědčivý argument.

Tuningové firmy to mají těžké. Lidé chtějí stále víc, a když vyčerpáte všechny obvyklé možnosti s přidáváním turbodmychadel, kompresorů, luxusními úpravami interiéru, laděním podvozků a vymýšlením exkluzivních laků, co vám zbude? Kola! Lépe řečeno jejich počet.

Staň se naším fanouškem na facebooku!


Tuneři z Hennessey Performance se inspirovali Mercedesem AMG G63 6x6, který patří k nejschopnějším offroadům na světě a podívali se důkladně na zoubek zbrusu novému Fordu F-150 Raptor. Už ten sám o sobě není typ ostýchavého intelektuála, ale v Hennessey prodloužili sériový podvozek a přidali další nápravu se samosvorným diferenciálem pro co nejlepší trakci. A to znamená, že terénní schopnosti VelociRaptoru 6x6 budou skutečně mimořádné.


VelociRaptor dostal dále nové nárazníky, 20palcová kola s obutím do terénu, jiné stabilizátory, upravené odpružení s tlumiči Fox a světelnou rampu na střechu. Co za to? Majitel firmy John Hennessey vám vypíše fakturu na 295 tisíc dolarů, v přepočtu 7,1 milionu korun. Pokud chcete ještě víc, tak za dalších 550 tisíc korun vám výchozí 450koňový motor 3,5 V6 biturbo vyšperkují o výkonový kit s novými turby, mezichladičem, výfuky a přeprogramovanou řídicí jednotkou, což zvýší výkon až na fantastických 600 koní! V tom případě ale neváhejte vytáhnout další peníze za speciální brzdy Brembo...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Monster

Důležité Události